576486-2026 - Ergebnis
Polen – Röntgengeräte – dostawę, instalację w miejscu użytkowania, uruchomienie oraz przekazanie do użytku aparatu RTG na potrzeby realizacji zadania „Modernizacja i rozszerzenie działalności AOS wraz z zakupem sprzętu medycznego oraz uruchomienie POZ w Szpitalu Dziecięcym Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawę, instalację w miejscu użytkowania, uruchomienie oraz przekazanie do użytku aparatu RTG na potrzeby realizacji zadania „Modernizacja i rozszerzenie działalności AOS wraz z zakupem sprzętu medycznego oraz uruchomienie POZ w Szpitalu Dziecięcym Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o.”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja w miejscu użytkowania, uruchomienie oraz przekazanie do użytku aparatu RTG na potrzeby realizacji zadania – Modernizacja i rozszerzenie działalności AOS wraz z zakupem sprzętu medycznego oraz uruchomienie POZ w Szpitalu Dziecięcym Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (załącznik nr 2 do SWZ), szczegółowym opisie parametrów (załącznik nr 3 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Interne KennungSZP/ZPZ/179/2026/KP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
LosLOT-0001