See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w zakresie: komputerów stacjonarnych i monitorów
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w zakresie: komputerów stacjonarnych i monitorów 2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ oraz Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ. oraz projektowanych postanowieniach umowy załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 417982-2026
Interne Kennung: RZP/PN/115/25/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego przez okres 12 miesięcy dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w zakresie: komputerów stacjonarnych i monitorów. 2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w Specyfikacji asortymentowo-cenowej załącznik nr 2 do SWZ oraz Specyfikacji technicznej stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy załącznik nr 6 do SWZ..