576512-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Verwaltung von Computeranlagen – Üzemeltetési BIM modell kialakítása_KBF/091/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Üzemeltetési BIM modell kialakítása_KBF/091/2026
Beschreibung: Üzemeltetési BIM modell kialakítása az MNB műemlékvédelem alatt álló Szabadság téri Székházban nettó 23000 m2 alapterületen. A jelen közbeszerzés megvalósulásával elérendő cél olyan komplex, integrált BIM alapú üzemeltetési épületinformációs modell létrehozása az MNB Székházára vonatkoztatva, amely biztosítja: - az épület teljes életciklusára kiterjedő, strukturált adatkezelést; - a 3D-s megjelenítésű, digitális működési támogatást; - az ArchiFM rendszerrel való teljes körű integrációt; - a felhasználók és üzemeltetési munkatársak BIM-kompetenciáinak fejlesztését; - az üzemeltetéshez szükséges adat- és dokumentumstruktúra kialakítását; - az operatív munkafolyamatok BIM-kompatibilis átalakítását. Követő fenntartás 6 hónapra és tanácsadás és folyamatmenedzsment. A beszerzés opciót nem tartalmaz. További információ a Közbeszerzési dokumentumokban található.
Interne Kennung: EKR000876522026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72514000 Verwaltung von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000876522026/1