2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cateringdienstverlening
Beschreibung: Cateringdiensten, bestaande uit: reguliere bedrijfscatering en banqueting Reguliere bedrijfscatering voor in het werkcafé en banqueting voor maximaal 8 jaar. Vaste prijs reguliere bedrijfscatering per jaar: €169.330. Geschatte raming voor banqueting op €48.000 per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Overeenkomst gaat in op 31-08-2026 en heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Cateringdienstverlening
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 55500000 Servicios de cantina y de suministros de comidas desde el exterior
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: