57654-2026 - Wettbewerb
Polen – Hafer – Owies paszowy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOwies paszowy
BeschreibungOwies paszowy. Wielkość zamówienia 25 ton. Przedmiot zamówienia winien spełniać n/w parametry jakościowe: • maksymalna wilgotność do 14%, • białko min.11%, • brak zanieczyszczeń nieorganicznych, • brak zanieczyszczeń innymi gatunkami zbóż i roślin, • brak szkodników magazynowych, • brak ziaren zapleśniałych i porośniętych, • zapach swoisty, barwa odpowiednia dla gatunku. Owies paszowy może pochodzić z importu z krajów gdzie nie stwierdzono występowania wirusa afrykańskiego pomoru świń, jak również z terenów w Polsce gdzie nie stwierdzono występowanie wirusa afrykańskiego pomoru świń. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung14/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03211600 Hafer
5. Los
LosLOT-0001