See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na pakiety
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa modeli anatomicznych (manekinów, trenażerów, fantomów) w podziale na 6 części zamówienia, zwanych w dokumentacji "Pakietami".
Vorherige Bekanntmachung: 393553-2025
Interne Kennung: AEZ/S-057/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 3. Wykonawca powinien zapoznać się ze Specyfikacją warunków zamówienia. 4. Informacja o sposobie złożenia oferty i komunikacja Zamawiającego z Wykonawcami za pośrednictwem platformy eZamawiający, dostępną pod adresem: https://wum.ezamawiajacy.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl, określa Rozdział XVII SWZ. 5. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi Platformy „e-zamawiający”, znajdują się na platformie „e-zamawiający” (https://wum.ezamawiajacy.pl), w zakładce „Baza Wiedzy”. 6. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania, 1) na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp 2) wobec których nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz. UE nr L 111, str. 1). 7.Przedmiotowe środki dowodowe - Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 8. Wymagania dotyczące wadium - Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 9. Administratorem danych osobowych jest WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY, ul. Żwirki i Wigury 61, 02-091 Warszawa reprezentowany przez Rektora WUM. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych została zawarta w rozdziale XXVII SWZ. 10. W oparciu o art. 257 pkt 1 ustawy, Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 11.Termin związania ofertą do dnia 28.09.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Trenażer do dializy otrzewnowej
Beschreibung: Trenażer do dializy otrzewnowej 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Trenażer do badania per rectum i lewatywy
Beschreibung: Trenażer do badania per rectum i lewatywy - 2 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Fantom do dostępów naczyniowych
Beschreibung: Fantom do dostępów naczyniowych -2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Trenażer do nakłucia tętnicy
Beschreibung: Trenażer do nakłucia tętnicy - 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Trenażer do torakocentezy pod kontrolą USG
Beschreibung: Trenażer do torakocentezy pod kontrolą USG - 2 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Trenażer do nauki szycia ran
Beschreibung: Trenażer do nauki szycia ran - 68 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, który stanowi Załączniki nr 2.6 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6
Menge: 68 Stück