See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Maaien bermen en watergangen Gorinchem
Beschreibung: Europese openbare aanbesteding Maaien bermen en watergangen Gorinchem Aanleiding voor deze aanbestedingsprocedure betreft het aflopen van de huidige Overeenkomst voor de maaiwerkzaamheden van bermen en watergangen Gorinchem. Ook in de toekomst blijft de behoefte aan deze dienstverlening bestaan. Daarom zijn Waterschap Rivierenland en Gemeente Gorinchem voornemens om een nieuwe Overeenkomst af te sluiten door middel van deze aanbestedingsprocedure. Dit nieuwe bestek wordt aanbesteed met als doel een nieuwe aannemer te contracteren voor uitvoering van de in het bestek beschreven werkzaamheden. Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit: Maaien van bermen en taluds en natuurterreinen; Maaien van natuurvriendelijke oevers; Bijmaaien rondom bomen; Gazonmaaien gedeelte vestingwallen; Maaien van baarden en zichthoeken; Uitmaaien nat profiel van watergangen en vijvers; Afvoer van maaisel; Toepassen van verkeersmaatregelen; Toepassen beschermende maatregelen flora- en fauna. Looptijd overeenkomst De vaste looptijd van de opdracht is van 3 april 2026 t/m 31 december 2026. Het contract heeft een verlengingsoptie van 3 keer 1 jaar. De uiteindelijke contractduur kan daarmee 3 jaar en 9 maanden worden. Waterschap Rivierenland is penvoerder voor deze aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
5. Lote
Lote: LOT-0000