2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba mechanizačního střediska Český Těšín
Beschreibung: Předmětná dokumentace řeší výhradně průmyslovou stavbu, jejímž hlavním cílem je vnitřní a vnější rekonstrukce stávající haly a skladu a výstavba nové haly mechanizačních dílen místo stávajícího nevyhovujícího přístřešku, oprava stávajících zpevněných ploch (realizace nového oplocení areálu, rekonstrukce IS a zpevněných ploch), sítí technické infrastruktury, venkovního osvětlení, zajištění ochrany a zabezpečení areálu MES proti přístupu cizích osob a instalace nádrže nafty a zařízení pro výdej nafty pro potřeby kolejových vozidle ve správě střediska MES. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky jsou i činnosti, které budou prováděny v souvislosti s publicitou projektu.
Interne Kennung: 61724115/D4/ZL3,4
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213320 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Eisenbahngüterverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45234180 Bau von Eisenbahnwerkstätten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 61724115/D4/ZL 3,4
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem. Podrobnosti jsou uvedeny ve smlouvě. Vyhrazenou změnou závazku je měření množství každé původní měřitelné položky s jednotkovou cenou v Soupisu prací podle článku 12 Smluvních podmínek. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitů pro změny podle § 222 ZZVZ. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve smlouvě uzavřené s vybraným dodavatelem na základě zadávacího řízení této veřejné zakázky, a to za podmínek a způsobem stanovenými smlouvou podle článku 13.8 Smluvních podmínek. Pro vyloučení pochybností zadavatel potvrzuje, že valorizace může nabývat hodnot kladných i záporných, smluvní cena sjednaná ve smlouvě tak může být vlivem valorizace navýšena i snížena. Tato vyhrazená změna závazku se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ. Zadavatel si vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy ze strany dodavatele nebo k předčasnému ukončení smlouvy ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele. Podrobně uvedeno v čl. 14. 2 Pokynů pro dodavatele.