2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Uitvoerder Ziektewet Eigenrisicodrager
Beschreibung: Landstede Groep is op zoek naar een kwalitatief goede uitvoerder Ziektewet ERD die gericht is op het voorkomen en beperken van langdurig verzuim, uitvoeren van actiestappen conform Wet Verbetering Poortwachter en bevorderen van re-integratie in werk. Daarnaast is de verloning van de ziektewet uitkeringen aan ex-medewerkers onderdeel van de aangeboden dienstverlening. €1.724.000,- inclusief BTW over de volledige contractperiode van 4 jaar inclusief verlengingen.
Interne Kennung: TN557963
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131000 Dienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 75310000 Beihilfen, Unterstützungsleistungen und Zuwendungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uitvoerder Ziektewet Eigenrisicodrager
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75310000 Beihilfen, Unterstützungsleistungen und Zuwendungen, 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht is voor twee jaar en kan twee keer met een jaar worden verlengd
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: TN557963
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85100000 Servicios de salud
Clasificación adicional (cpv): 75131000 Servicios gubernamentales, 75310000 Servicios de prestaciones sociales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 75310000 Servicios de prestaciones sociales, 79631000 Servicios de personal y de nóminas
Opciones: