57659-2026 - Ergebnis
Polen – Server – PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA PRZEZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PILE IM. STANISŁAWA STASZICA
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA PRZEZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PILE IM. STANISŁAWA STASZICA
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi: przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia przez Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica - poprzez usprawnienie funkcjonowania i poprawę jakości opieki medycznej świadczonej przez Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica poprzez: integrację i rozbudowę systemów informatycznych świadczeniodawcy, digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki, działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala oraz wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. ZAKUP FINANSOWANY W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI: Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Nabór nr KPOD.07.03-IP.10-001/25 „Program inwestycyjny modernizacji podmiotów leczniczych”
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 80530000 Berufsausbildung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 31214100 Schalter, 48811000 E-Mail-System, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30213300 Tischcomputer
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiot zamówienia stanowi: przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia przez Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica - poprzez usprawnienie funkcjonowania i poprawę jakości opieki medycznej świadczonej przez Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica poprzez: integrację i rozbudowę systemów informatycznych świadczeniodawcy, digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki, działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala oraz wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. 2) Efektem powyższych działań ma być poprawa funkcjonowania placówki medycznej, zwiększenie efektywności udzielania świadczeń, zapewnienie pacjentom właściwej opieki i lepszego dostępu do informacji na temat swojego stanu zdrowia poprzez wsparcie procesu informatyzacji w obszarze ochrony zdrowia.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy