2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nasadzenia i pielęgnacja roślin w ramach realizacji projektu budżetu obywatelskiego BO/26/04/A/01 pn. „Zielona Konstruktorska”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: pielęgnację drzew (33 szt.), ciecia pielęgnacyjne krzewów okrywowych, odchwaszczanie krzewów okrywowych, sadzenie drzew gatunku lipa drobnolistna odm. Greenspire (obwody pni mierzone na wysokości 100 cm nie mniejsze niż 25 cm), sadzenie krzewów liściastych gatunku dereń rozłogowy odm. Kelseyi, ściółkowanie korą powierzchni gruntu pod krzewami, wygrodzenie młodych nasadzeń krzewów oraz montaż słupka z logotypem BO
Interne Kennung: UD-IV-WZP.271.74.2026.DPE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nasadzenia i pielęgnacja roślin w ramach projektu „Zielona Konstruktorska”
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2011 r. Prawo Zamówień Publicznych. Opcję będą stanowić prace wymienione w §1 ust. 5 wzoru umowy. Warunki skorzystania z opcji zostały określone we wzorze umowy.