576597-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Salzlake – Dodávky solného roztoku 2026-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky solného roztoku 2026-2027
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávku solného roztoku k údržbě komunikací pro zimní období 2026 až 2027 – odběr od října 2026 do dubna 2027 (dle podrobného rozpisu níže) a to včetně dovozu (dopravy) mechanizmy prodávajícího na střediska (cestmistrovství) SSMSK v množství celkovém objemu cca 3 880 m3
Interne Kennung168/OI-M/26-Za
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14450000 Salzlake
5. Los
LosLOT-0004
TitelSolný roztok Nový Jičín
BeschreibungJedná se o odběr celkem 680 m3 solného roztoku dle předpokladu uvedeném v ZD.
Interne Kennung4) Nový Jičín
Optionen
Beschreibung der Optionenviz ZD
LosLOT-0005
TitelSolný roztok Opava
BeschreibungJedná se o odběr celkem 700 m3 solného roztoku dle předpokladu uvedeném v ZD.
Interne Kennung5) Opava
LosLOT-0003
TitelSolný roztok Karviná
BeschreibungJedná se o odběr celkem 500 m3 solného roztoku dle předpokladu uvedeném v ZD.
Interne Kennung3) Karviná
LosLOT-0002
TitelSolný roztok Frýdek-Místek
BeschreibungJedná se o odběr celkem 800 m3 solného roztoku dle předpokladu uvedeném v ZD.
Interne Kennung2) Frýdek-Místek
LosLOT-0001
TitelSolný roztok Bruntál
BeschreibungJedná se o odběr celkem 1 200 m3 solného roztoku dle předpokladu uvedeném v ZD.
Interne Kennung1) Bruntál