2. Verfahren
Verfahren
Titel: 25-012 Paštika – pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení 100 tun tepelně opracovaného masného výrobku z mělněného masa, roztíratelného, v konzervě, sterilovaného – paštik (dále „HR paštik“ nebo také „paštika“) a jeho ochraňování a obměna. HR paštik budou jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen v souladu s § 35 zákona na 5 (pět) samostatných částí, a sice: Část 1. VZ: Dodávka, ochraňování a obměna 20 tun paštik; Část 2. VZ: Dodávka, ochraňování a obměna 20 tun paštik; Část 3. VZ: Dodávka, ochraňování a obměna 20 tun paštik; Část 4. VZ: Dodávka, ochraňování a obměna 20 tun paštik; Část 5. VZ: Dodávka, ochraňování a obměna 20 tun paštik.
Interne Kennung: 08495/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: 4. část VZ: Dodávka, ochraňování a obměna 20 tun paštik
Beschreibung: Dodávka, ochraňování a obměna 20 tun paštik
Interne Kennung: 4
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz čl. 13. Další podmínky, odst. 13.1. zadávací dokumentace.
Los: LOT-0005
Titel: 5. část VZ: Dodávka, ochraňování a obměna 20 tun paštik
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0003
Titel: 3. část VZ: Dodávka, ochraňování a obměna 20 tun paštik
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ: Dodávka, ochraňování a obměna 20 tun paštik
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ: Dodávka, ochraňování a obměna 20 tun paštik
Interne Kennung: 1