576635-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Illegálisan elhagyott hulladék szállítása kezelése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Illegálisan elhagyott hulladék szállítása kezelése
Beschreibung: MÁV Pályaműködtetési Zrt. által kezelt nyílt vasúti pályán és/vagy mellett, illetve ingatlanokon ismeretlenek által jogellenesen elhagyott hulladékok elszállítás céljából történő összegyűjtése, válogatása, szükség szerint szállítható méretűre történő darabolása, rakodása, (elő)kezelésre történő átadása. Ajánlatkérő az elszállítandó hulladékok mennyiségi adatait nem tudja megadni, mivel a közbeszerzés tárgyából (illegálisan elhagyott hulladék) adódóan a hulladékok mennyisége előre nem megadható. Ajánlatkérő a keretszerződés összértékét nettó 385 millió Ft értékben határozta meg azzal, hogy Ajánlatkérő 70%-os lehívási kötelezettséget vállal. Azonosító kód (HAK) Hulladék megnevezése 02 01 03 hulladékká vált növényi szövetek 17 06 05 azbesztet tartalmazó építőanyag 17 09 03 veszélyes anyagokat tartalmazó egyéb építési-bontási hulladék (ideértve a kevert hulladékot is) 17 09 04 kevert építési-bontási hulladék, amely különbözik a 17 09 01-től, a 17 09 02-től és a 17 09 03-tól 20 03 99 közelebbről meg nem határozott lakossági hulladék 16 01 03 hulladékká vált gumiabroncsok* *, a 16 01 03 kódú, hulladékká vált gumiabroncsokra vonatkozóan az alábbi kiegészítést tesszük: A jogszabályok értelmében azokat a gumiabroncs hulladékokat van lehetősége a koncessziós társaságnak vagy koncesszori alvállalkozójának begyűjteni az EPR díj terhére, melyeknél az alábbi három feltétel maradéktalanul teljesül: - Magyarországon hozták forgalomba, - EPR díjat megfizették utána, - Magyarországon vált hulladékká. A jogellenesen elhagyott, hulladékká vált gumiabroncs elszállítások esetében, azt elszállítást megelőzően Megrendelő állásfoglalást kér a koncessziós társaságtól, hogy a 16 01 03 kódú hulladék megfelel-e a fenti 3 pont mindegyikén, azaz szerződött Partner útján elszállítható-e.
Interne Kennung: EKR000485922026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budapesti Pályavasúti területi igazgatóság
Beschreibung: MÁV Pályaműködtetési Zrt. által Budapesti Pályavasúti területi igazgatóság területén kezelt nyílt vasúti pályán és/vagy mellett, illetve ingatlanokon ismeretlenek által jogellenesen elhagyott hulladékok elszállítás céljából történő összegyűjtése, válogatása, szükség szerint szállítható méretűre történő darabolása, (elő)kezelésre történő átadása. Ajánlatkérő az elszállítandó hulladékok mennyiségi adatait nem tudja megadni, mivel a közbeszerzés tárgyából (illegálisan elhagyott hulladék) adódóan a hulladékok mennyisége előre nem megadható. A jelen rész teljes keretösszege: nettó 200.000.000,- Ft. azzal, hogy Ajánlatkérő 70%-os lehívási kötelezettséget vállal. Azonosító kód (HAK) Hulladék megnevezése 02 01 03 hulladékká vált növényi szövetek 17 06 05 azbesztet tartalmazó építőanyag 17 09 03 veszélyes anyagokat tartalmazó egyéb építési-bontási hulladék (ideértve a kevert hulladékot is) 17 09 04 kevert építési-bontási hulladék, amely különbözik a 17 09 01-től, a 17 09 02-től és a 17 09 03-tól 20 03 99 közelebbről meg nem határozott lakossági hulladék 16 01 03 hulladékká vált gumiabroncsok* *, a 16 01 03 kódú, hulladékká vált gumiabroncsokra vonatkozóan az alábbi kiegészítést tesszük: A jogszabályok értelmében azokat a gumiabroncs hulladékokat van lehetősége a koncessziós társaságnak vagy koncesszori alvállalkozójának begyűjteni az EPR díj terhére, melyeknél az alábbi három feltétel maradéktalanul teljesül: - Magyarországon hozták forgalomba, - EPR díjat megfizették utána, - Magyarországon vált hulladékká. A jogellenesen elhagyott, hulladékká vált gumiabroncs elszállítások esetében, azt elszállítást megelőzően Megrendelő állásfoglalást kér a koncessziós társaságtól, hogy a 16 01 03 kódú hulladék megfelel-e a fenti 3 pont mindegyikén, azaz szerződött Partner útján elszállítható-e.
Interne Kennung: EKR000485922026/1
Los: LOT-0002
Titel: Szegedi Pályavasúti területi igazgatóság
Beschreibung: MÁV Pályaműködtetési Zrt. által Szegedi Pályavasúti területi igazgatóság területén kezelt nyílt vasúti pályán és/vagy mellett, illetve ingatlanokon ismeretlenek által jogellenesen elhagyott hulladékok elszállítás céljából történő összegyűjtése, válogatása, szükség szerint szállítható méretűre történő darabolása, (elő)kezelésre történő átadása. Ajánlatkérő az elszállítandó hulladékok mennyiségi adatait nem tudja megadni, mivel a közbeszerzés tárgyából (illegálisan elhagyott hulladék) adódóan a hulladékok mennyisége előre nem megadható. A jelen rész teljes keretösszege: nettó 50.000.000,- Ft. azzal, hogy Ajánlatkérő 70%-os lehívási kötelezettséget vállal. Azonosító kód (HAK) Hulladék megnevezése 02 01 03 hulladékká vált növényi szövetek 17 06 05 azbesztet tartalmazó építőanyag 17 09 03 veszélyes anyagokat tartalmazó egyéb építési-bontási hulladék (ideértve a kevert hulladékot is) 17 09 04 kevert építési-bontási hulladék, amely különbözik a 17 09 01-től, a 17 09 02-től és a 17 09 03-tól 20 03 99 közelebbről meg nem határozott lakossági hulladék 16 01 03 hulladékká vált gumiabroncsok* *, a 16 01 03 kódú, hulladékká vált gumiabroncsokra vonatkozóan az alábbi kiegészítést tesszük: A jogszabályok értelmében azokat a gumiabroncs hulladékokat van lehetősége a koncessziós társaságnak vagy koncesszori alvállalkozójának begyűjteni az EPR díj terhére, melyeknél az alábbi három feltétel maradéktalanul teljesül: - Magyarországon hozták forgalomba, - EPR díjat megfizették utána, - Magyarországon vált hulladékká. A jogellenesen elhagyott, hulladékká vált gumiabroncs elszállítások esetében, azt elszállítást megelőzően Megrendelő állásfoglalást kér a koncessziós társaságtól, hogy a 16 01 03 kódú hulladék megfelel-e a fenti 3 pont mindegyikén, azaz szerződött Partner útján elszállítható-e.
Interne Kennung: EKR000485922026/2
Los: LOT-0003
Titel: Debreceni és Miskolci Pályavasúti területi igazgat
Beschreibung: MÁV Pályaműködtetési Zrt. által Debreceni és Miskolci Pályavasúti területi igazgatóság területén kezelt nyílt vasúti pályán és/vagy mellett, illetve ingatlanokon ismeretlenek által jogellenesen elhagyott hulladékok elszállítás céljából történő összegyűjtése, válogatása, szükség szerint szállítható méretűre történő darabolása, (elő)kezelésre történő átadása. Ajánlatkérő az elszállítandó hulladékok mennyiségi adatait nem tudja megadni, mivel a közbeszerzés tárgyából (illegálisan elhagyott hulladék) adódóan a hulladékok mennyisége előre nem megadható. A jelen rész teljes keretösszege: nettó 65.000.000,- Ft. azzal, hogy Ajánlatkérő 70%-os lehívási kötelezettséget vállal. Azonosító kód (HAK) Hulladék megnevezése 02 01 03 hulladékká vált növényi szövetek 17 06 05 azbesztet tartalmazó építőanyag 17 09 03 veszélyes anyagokat tartalmazó egyéb építési-bontási hulladék (ideértve a kevert hulladékot is) 17 09 04 kevert építési-bontási hulladék, amely különbözik a 17 09 01-től, a 17 09 02-től és a 17 09 03-tól 20 03 99 közelebbről meg nem határozott lakossági hulladék 16 01 03 hulladékká vált gumiabroncsok* *, a 16 01 03 kódú, hulladékká vált gumiabroncsokra vonatkozóan az alábbi kiegészítést tesszük: A jogszabályok értelmében azokat a gumiabroncs hulladékokat van lehetősége a koncessziós társaságnak vagy koncesszori alvállalkozójának begyűjteni az EPR díj terhére, melyeknél az alábbi három feltétel maradéktalanul teljesül: - Magyarországon hozták forgalomba, - EPR díjat megfizették utána, - Magyarországon vált hulladékká. A jogellenesen elhagyott, hulladékká vált gumiabroncs elszállítások esetében, azt elszállítást megelőzően Megrendelő állásfoglalást kér a koncessziós társaságtól, hogy a 16 01 03 kódú hulladék megfelel-e a fenti 3 pont mindegyikén, azaz szerződött Partner útján elszállítható-e.
Interne Kennung: EKR000485922026/3
Los: LOT-0004
Titel: Pécsi és Szombathelyi Pályavasúti területi igazgat
Beschreibung: MÁV Pályaműködtetési Zrt. által Pécsi és Szombathelyi Pályavasúti területi igazgatóság területén kezelt nyílt vasúti pályán és/vagy mellett, illetve ingatlanokon ismeretlenek által jogellenesen elhagyott hulladékok elszállítás céljából történő összegyűjtése, válogatása, szükség szerint szállítható méretűre történő darabolása, (elő)kezelésre történő átadása. Ajánlatkérő az elszállítandó hulladékok mennyiségi adatait nem tudja megadni, mivel a közbeszerzés tárgyából (illegálisan elhagyott hulladék) adódóan a hulladékok mennyisége előre nem megadható. A jelen rész teljes keretösszege: nettó 70.000.000,- Ft. azzal, hogy Ajánlatkérő 70%-os lehívási kötelezettséget vállal. teljes értéke: nettó 70.000.000,- Ft. Azonosító kód (HAK) Hulladék megnevezése 02 01 03 hulladékká vált növényi szövetek 17 06 05 azbesztet tartalmazó építőanyag 17 09 03 veszélyes anyagokat tartalmazó egyéb építési-bontási hulladék (ideértve a kevert hulladékot is) 17 09 04 kevert építési-bontási hulladék, amely különbözik a 17 09 01-től, a 17 09 02-től és a 17 09 03-tól 20 03 99 közelebbről meg nem határozott lakossági hulladék 16 01 03 hulladékká vált gumiabroncsok* *, a 16 01 03 kódú, hulladékká vált gumiabroncsokra vonatkozóan az alábbi kiegészítést tesszük: A jogszabályok értelmében azokat a gumiabroncs hulladékokat van lehetősége a koncessziós társaságnak vagy koncesszori alvállalkozójának begyűjteni az EPR díj terhére, melyeknél az alábbi három feltétel maradéktalanul teljesül: - Magyarországon hozták forgalomba, - EPR díjat megfizették utána, - Magyarországon vált hulladékká. A jogellenesen elhagyott, hulladékká vált gumiabroncs elszállítások esetében, azt elszállítást megelőzően Megrendelő állásfoglalást kér a koncessziós társaságtól, hogy a 16 01 03 kódú hulladék megfelel-e a fenti 3 pont mindegyikén, azaz szerződött Partner útján elszállítható-e.
Interne Kennung: EKR000485922026/4