2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz świadczenie asysty technicznej i konserwacji aplikacji SOZP 2.0 służącej do obsługi zamówień publicznych w Gminie Miejskiej Kraków oraz udzielenie licencji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz świadczenie asysty technicznej i konserwacji aplikacji SOZP 2.0 służącej do obsługi zamówień publicznych w Gminie Miejskiej Kraków oraz udzielenie licencji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 11 do SWZ. 2. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.), zwaną dalej „ustawą". 3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy w wysokości nieprzekraczającej 30% wartości zamówienia podstawowego. W związku z powyższym Zamawiający przy ustalaniu wartości niniejszego zamówienia uwzględnił wartość zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, w wysokości: 615 725 zł netto. Zamówienia te będą polegały na powtórzeniu podobnych usług – w stosunku do tych opisanych w niniejszym postępowaniu we wzorze umowy oraz załącznikach do niego, w szczególności z zakresu analizy przedwdrożeniowej, prac programistycznych, integracji z innymi systemami, zmiany lub rozbudowy funkcjonalności, a także z zakresu asysty technicznej i konserwacji. Warunki, na jakich będą udzielone ww. zamówienia, będą odpowiadały warunkom określonym w niniejszym postępowaniu we wzorze umowy oraz załącznikach do niego, przy czym warunki udziału w postępowaniu zostaną ewentualnie ograniczone relewantnie do powtarzanego zakresu zamówienia. 4. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie dzieli zamówienia na części ani nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Budowa systemu informatycznego – z przyczyn organizacyjno-technicznych – nie może zostać rozdzielona na mniejsze elementy ze względu na potrzebę zapewnienia spójnego wdrożenia działania wszystkich zamawianych komponentów. Z tego samego powodu asysta techniczna i konserwacja nowego systemu wymagającego stabilizacji po jego wdrożeniu nie może być oddzielony od budowy. Brak podziału zamówienia na części nie uniemożliwia podmiotom sektora małych i średnich przedsiębiorstw ubiegania się o niniejsze zamówienie. 5. Ze względu na charakter usług stanowiących przedmiot zamówienia Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób (przez Wykonawcę lub podwykonawców) na podstawie stosunku pracy. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 8.Zamawiający przed wszczęciem postępowania przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe. 9. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga od Wykonawców przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych. 10. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani.
Interne Kennung: IT-07-1.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz świadczenie asysty technicznej i konserwacji aplikacji SOZP 2.0 służącej do obsługi zamówień publicznych w Gminie Miejskiej Kraków oraz udzielenie licencji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 11 do SWZ. 2. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy. 3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy w wysokości nieprzekraczającej 30% wartości zamówienia podstawowego. W związku z powyższym Zamawiający przy ustalaniu wartości niniejszego zamówienia uwzględnił wartość zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, w wysokości: 615 725 zł netto. Zamówienia te będą polegały na powtórzeniu podobnych usług – w stosunku do tych opisanych w niniejszym postępowaniu we wzorze umowy oraz załącznikach do niego, w szczególności z zakresu analizy przedwdrożeniowej, prac programistycznych, integracji z innymi systemami, zmiany lub rozbudowy funkcjonalności, a także z zakresu asysty technicznej i konserwacji. Warunki, na jakich będą udzielone ww. zamówienia, będą odpowiadały warunkom określonym w niniejszym postępowaniu we wzorze umowy oraz załącznikach do niego, przy czym warunki udziału w postępowaniu zostaną ewentualnie ograniczone relewantnie do powtarzanego zakresu zamówienia. 4. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie dzieli zamówienia na części ani nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Budowa systemu informatycznego – z przyczyn organizacyjno-technicznych – nie może zostać rozdzielona na mniejsze elementy ze względu na potrzebę zapewnienia spójnego wdrożenia działania wszystkich zamawianych komponentów. Z tego samego powodu asysta techniczna i konserwacja nowego systemu wymagającego stabilizacji po jego wdrożeniu nie może być oddzielony od budowy. Brak podziału zamówienia na części nie uniemożliwia podmiotom sektora małych i średnich przedsiębiorstw ubiegania się o niniejsze zamówienie. 5. Ze względu na charakter usług stanowiących przedmiot zamówienia Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób (przez Wykonawcę lub podwykonawców) na podstawie stosunku pracy. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 8.Zamawiający przed wszczęciem postępowania przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe. 9. Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga od Wykonawców przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych. 10. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. Wykonawca, który zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcom, wskazuje w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podaje nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani.