See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPO-R - Chromebooks 11 inch
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Chromebooks ten behoeve van OPO-R. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
576646-2026 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – OPO-R - Chromebooks 11 inch
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: OPO-R - Chromebooks 11 inch
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000