2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka pracovních oděvů a ochranné prostředky
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření dvou rámcových dohod bez obnovení soutěže, vždy mezi zadavatelem a jedním dodavatelem, na základě kterých budou zadávány veřejné zakázky na dodávky. 1.2. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky osobních ochranných pracovních prostředků (dále též „OOPP“). Část 1 - Pracovní oděvy a ochranné prostředky Seznam položek předmětu dodávek OOPP včetně předpokládaného množství a minimálních technických podmínek je uveden pro část 1 v příloze A1-1 Zboží bude odebíráno průběžně, dle potřeb kupujícího, s dodáním pro určená cestmistrovství Správy a údržby silnic Pardubického kraje, příspěvkové organizace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pracovní oděvy a ochranné prostředky
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky osobních ochranných pracovních prostředků (dále též „OOPP“). Seznam položek předmětu dodávek OOPP včetně předpokládaného množství a minimálních technických podmínek je uveden pro část 1 v příloze A1. Zboží bude odebíráno průběžně, dle potřeb kupujícího, s dodáním pro určená cestmistrovství Správy a údržby silnic Pardubického kraje, příspěvkové organizace.
Interne Kennung: SUSPK/10467/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z příslušné rámcové dohody, a to možnost navýšit počty OOPP nad předpokládané množství uvedené pro část 1 v příloze A1.. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z příslušné rámcové dohody, a to v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody dojde k ukončení výroby některého druhu zboží uvedeného v přílohách A1. V takovém případě musí dodavatel zrušené zboží nahradit zbožím ve stejné nebo lepší kvalitě a ve stejné nabídkové ceně. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody, a to v podobě indexační doložky uvedené v návrhu příslušné rámcové dohody (příloha B2 zadávací dokumentace). Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku na dodávky ochranných oděvů a ochranných pracovních pomůcek nad rámec sortimentu uvedeného v zadávací dokumentaci, resp. v rámcové dohodě, v případě nastalé potřeby zadavatele způsobené např. legislativními změnami či mimořádnými událostmi. Změna závazku nepřesáhne 15 % sjednaných dodávek po dobu trvání příslušné rámcové dohody