576660-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – Utrzymanie w pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej aparatów do krążenia pozaustrojowego wraz z wyposażeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie w pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej aparatów do krążenia pozaustrojowego wraz z wyposażeniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych polegających na utrzymaniu w pełnej sprawności technicznej i eksploatacyjnej aparatów do krążenia pozaustrojowego STOCKERT oraz JOSTRA/MAQUET wraz z wyposażeniem, użytkowanych przez Zamawiającego. Usługa obejmuje w szczególności wykonywanie okresowych przeglądów technicznych, konserwacji, diagnostyki, napraw, obsługi awaryjnej oraz zapewnienie reakcji serwisowej polegającej w szczególności na przystąpieniu do naprawy w przypadku wystąpienia awarii, niesprawności lub uszkodzenia sprzętu, zgodnie z wymaganiami producenta oraz obowiązującymi przepisami prawa.
Interne KennungZP.052.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Utrzymanie w pełnej zdolności techniczno-eksploatacyjnej aparatów do krążenia pozaustrojowego firmy STOCKERT wraz z wyposażeniem
BeschreibungUtrzymanie w pełnej zdolności techniczno-eksploatacyjnej aparatów do krążenia pozaustrojowego firmy STOCKERT wraz z wyposażeniem
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Utrzymanie w pełnej zdolności techniczno-eksploatacyjnej aparatów do krążenia pozaustrojowego firmy JOSTRA/MAQUET wraz z wyposażeniem
BeschreibungUtrzymanie w pełnej zdolności techniczno-eksploatacyjnej aparatów do krążenia pozaustrojowego firmy JOSTRA/MAQUET wraz z wyposażeniem
576660-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – Utrzymanie w pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej aparatów do krążenia pozaustrojowego wraz z wyposażeniem
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.052.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002