2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukwerk verkiezingen en belastingpost
Beschreibung: Aanbestedende dienst zoekt een leverancier het leveren van drukwerk en aanverwante materialen voor verkiezingen en belastingpost. Opdrachtnemer print en couverteert het drukwerk van opdrachtgever en zorgt dat deze stukken tijdig bij de post leverancier (momenteel PostNL) worden afgeleverd voor verdere bezorging naar ontvangers. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 145.000 per jaar. Bij een looptijd van zes (6) jaar van de raamovereenkomst komt dit neer op € 870.000. Hieraan kunnen inschrijvers geen rechten ontlenen. Omdat de overeenkomst een raamovereenkomst is volgens de Aanbestedingswet, wordt deze gesloten met een maximale waarde van 150% van het genoemde bedrag exclusief indexatie. Dit voorkomt dat de geraamde waarde wordt overschreden voordat de looptijd van de overeenkomst eindigt.
Interne Kennung: BV2025-0044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kent verleningsopties en een herzieningsclausule.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: BV2025-0044
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 22000000 Impresos y productos relacionados
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: