2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 2 sztuk ambulansów podstawowych z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk ambulansów podstawowych z wyposażeniem dla Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 4 do SWZ Parametry techniczno- użytkowe ambulansu podstawowego z wyposażeniem – 2 szt.
Interne Kennung: TA.ZP.2511.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP, wyznacza termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu uzasadnia pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynikająca z nie przekroczenia terminów realizacji, odbioru i rozliczenia zadania finansowanego z dotacji celowej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026 przy uwzględnieniu czasu koniecznego na dostawę, wykonanie zabudowy specjalistycznej, skompletowanie wyposażenia, uzyskanie dokumentacji homologacyjnej, szkolenie oraz odbiór dwóch kompletnych ambulansów najpóźniej do 4 grudnia 2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 2 sztuk ambulansów podstawowych wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 sztuk ambulansów podstawowych z wyposażeniem dla Samodzielnej Publicznej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Zamościu. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony w załączniku nr 4 do SWZ Parametry techniczno- użytkowe ambulansu podstawowego z wyposażeniem – 2 szt. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy, stanowiącym załączniku nr 6 do SWZ.