576688-2026 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeuge für Abfall – Dostawa fabrycznie nowego pojazdu do odbioru i transportu odpadów komunalnych o napędzie elektrycznym kategorii N2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego pojazdu do odbioru i transportu odpadów komunalnych o napędzie elektrycznym kategorii N2
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego pojazdu do odbioru i transportu odpadów komunalnych typu śmieciarka o napędzie elektrycznym kategorii N2 z jednokomorową zabudową skrzyniową i tylnym urządzeniem załadowczym o parametrach technicznych opisanych w Rozdziale C SWZ wraz z wyposażeniem, systemem monitoringu, dokumentacją, szkoleniem personelu Zamawiającego, obsługą gwarancyjną i serwisową.
Interne KennungZP-2/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego pojazdu do odbioru i transportu odpadów komunalnych o napędzie elektrycznym kategorii N2 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego pojazdu do odbioru i transportu odpadów komunalnych typu śmieciarka o napędzie elektrycznym kategorii N2 z jednokomorową zabudową skrzyniową i tylnym urządzeniem załadowczym o parametrach technicznych opisanych w Rozdziale C SWZ wraz z wyposażeniem, systemem monitoringu, dokumentacją, szkoleniem personelu Zamawiającego, obsługą gwarancyjną i serwisową. 3. Pojazd w dniu odbioru musi być kompletny, sprawny, dopuszczony do ruchu po drogach publicznych w Polsce i gotowy do wykonywania zadań bez konieczności ponoszenia przez Zamawiającego dodatkowych nakładów, z wyjątkiem bieżących kosztów energii i materiałów eksploatacyjnych wyraźnie wyłączonych w SWZ.