2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup sprzętu komputerowego, rozwiązania IT – system XDR, rozwiązania IT – system zarządzania oraz migracja danych do nowego systemu, w projekcie „Cyberbezpieczna Gmina Pelplin” CZĘŚĆ 5
Beschreibung: • Rozwiązania IT – system zarządzania + wdrożenie
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001