576712-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Vermögensversicherungen – Vagyon- és felelősségbiztosítási szolgáltatás
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vagyon- és felelősségbiztosítási szolgáltatás
Beschreibung: Vagyon- és felelősségbiztosítási szolgáltatás Békéscsaba Megye Jogú Város Önkormányzata részére
Interne Kennung: EKR001580622026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Uniós nyílt eljárás
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Vagyonbiztosítás All-Risk vagyonbiztosítás, amelynek biztosítási fedezete kiterjed valamennyi hirtelen, váratlan és előre nem látható, a biztosított vagyontárgyakban bekövetkező fizikai károsodásra, megsemmisülésre vagy elveszésre, ideértve különösen – de nem kizárólagosan – az alábbi biztosítási eseményeket: tűz (ideértve az elektromos áram hatására keletkezett tüzet is), villámcsapás közvetett (másodlagos) és közvetlen hatása, robbanás, összeroppanás, földrengés, árvíz, vezetékes vízkárok (ideértve különösen víz-, szennyvíz-, fűtés-, klíma-, tüzi-víz rendszerek), technológiai, valamint az épületgépészet részét képező csővezetékek töréséből, repedéséből vagy meghibásodásából eredő károk, vihar, felhőszakadás, jégverés, hónyomás, sziklaomlás, kőomlás, földcsuszamlás, ismeretlen üreg, ismeretlen építmény beomlása, ismeretlen jármű ütközése, légi jármű rázuhanása. Biztosítási vagyoncsoportok: Épületek, építmények (A jelenlegi ingatlan vagyonérték 140 248 493 000 HUF) Tárgyi eszközök (A jelenlegi vagyonérték 689 862 723) Fedezet kiterjesztések és részletes feltételek a műszaki leírásban. 2. Felelősségbiztosítás Adatok: 2026. évi költségvetési előirányzat: 39.905.673.027.-Ft 2026. évi alkalmazotti létszám: 1015,8 fő Teljes munkaidőben foglalkoztatottak: 976 fő Teljes munkaidőre átszámított részfoglalkozású létszám: 39,8 fő Közfoglalkoztatottak: 70 fő 2026. évi bruttó bérköltség: 10. 337. 594. 336.-Ft Igényelt fedezet: Kombinált limitű felelősségbiztosítás A biztosító az alábbiakban meghatározott felelősségbiztosítási fedezetek alapján megtéríti a biztosított helyett azokat a megalapozott személyi sérüléses és dologi károkat, valamint az ezekkel összefüggésben érvényesített sérelemdíj iránti igényeket, amelyekért a biztosított a magyar jog szabályai szerint kártérítési kötelezettséggel tartozik. • általános (polgári jogi) felelősségbiztosítás Az általános felelősségbiztosítás fedezete kiterjed a biztosított által fenntartott vagy működtetett intézmények működésével összefüggésben okozott károkra is • munkáltatói felelősség felelősségbiztosítás, • környezetszennyezői felelősségbiztosítás, • bérlői- és bérbeadói felelősségbiztosítás • rendezvényszervezői és lebonyolítói felelősségbiztosítás • hivatali szakmai felelősségbiztosítás Egyéb részletes feltételek, záradékok a műszaki leírásban.
Interne Kennung: EKR001580622026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen