2. Verfahren
Verfahren
Titel: Speciální vozidla silniční údržby vč. nástaveb a doplňkového vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním dodavatelem na dodávku speciálních vozidel silniční údržby včetně nástaveb a doplňkového vybavení dle níže uvedeného stručného popisu a podrobné specifikace, která je přílohou této zadávací dokumentace. Jedná se o 5 ks speciálních vozidel silniční údržby: • Středisko Bruntál – požadavek na podvozek 4x4, součástí je také sypací nástavba pro použití chemického posypového materiálu, nástavba pro samosběr a sněhová radlice s ocelovým břitem – křídlo. Podrobně rozepsáno v příloze této zadávací dokumentace. • Středisko Opava – požadavek na podvozek 4x4, součástí je také sypací nástavba pro použití chemického posypového materiálu, kropicí nástavba a také sněhová radlice s ocelovým břitem – křídlo. Podrobně rozepsáno v příloze této zadávací dokumentace. • Středisko Karviná – požadavek na podvozek 6x6, součástí je také sypací nástavba pro použití chemického posypového materiálu, 1stranná sklápěcí korba a také sněhový pluh s konstrukcí s centrální nosnou rourou. Podrobně rozepsáno v příloze této zadávací dokumentace. • Středisko Frýdek-Místek – požadavek na podvozek 6x6, součástí je také sypací nástavba pro použití inertního posypu a obalovaných směsí a také sněhová radlice s ocelovým břitem – křídlo. Podrobně rozepsáno v příloze této zadávací dokumentace. • Středisko Nový Jičín – požadavek na podvozek 4x4, součástí je také sypací nástavba pro použití inertního posypu a obalovaných směsí a také sněhový pluh se segmentovou radlicí s přetáčením – křídlo. Podrobně rozepsáno v příloze této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 165/OI-Str/26-Za
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144440 Splittstreufahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD