See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa elementów mikrofalowych w podziale na 4 części”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów mikrofalowych w podziale na 4 części zgodnie z Tom III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla danej części. 1. Zakup wraz z dostawą aparatury mikrofalowej na pasmo S 2. Trzyportowy izolator mikrofalowy na pasmo 3,9 GHz 3. Elementy aparatury mikrofalowej bardzo dużej mocy 4. Zakup wraz z dostawą czteroportowego izolatora mikrofalowego o mocy szczytowej do 11MW
Vorherige Bekanntmachung: 358879-2026
Interne Kennung: EZP.270.40.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31711422 Mikrowellenausstattung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Zakup wraz z dostawą aparatury mikrofalowej na pasmo S
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą aparatury mikrofalowej na pasmo S - szczegółowy opis Tom III SWZ
Interne Kennung: EZP.270.62.2026 CZ. 1
Los: LOT-0007
Titel: Trzyportowy izolator mikrofalowy na pasmo 3,9 GHz
Beschreibung: Trzyportowy izolator mikrofalowy na pasmo 3,9 GHz - szczegółowy opis Tom III SWZ
Interne Kennung: EZP.270.62.2026 cz. 2
Los: LOT-0008
Titel: Elementy aparatury mikrofalowej bardzo dużej mocy
Beschreibung: Elementy aparatury mikrofalowej bardzo dużej mocy - szczegółowy opis Tom III SWZ
Interne Kennung: EZP.270.62.2026 cz. 3
Los: LOT-0009
Titel: Zakup wraz z dostawą czteroportowego izolatora mikrofalowego o mocy szczytowej do 11MW
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą czteroportowego izolatora mikrofalowego o mocy szczytowej do 11MW - szczegółowy opis Tom III SWZ
Interne Kennung: EZP.270.62.2026 cz. 4