See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lowys Porquinstichting - Schoonmaakdiensten - Onderhandeling
Beschreibung: De opdracht T132107 NU LPS- Schoonmaakdiensten, locatie Anton van Duinkerken heeft niet geleid tot inschrijvingen. Na een onderhandelingsprocedure is overeengekomen om een schoonmaakdienstverlening aan te gaan met een looptijd van tien jaar. 10 jaar
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht is eerder uitgezet via het DAS T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten, namelijk T132107 NU LPS- Schoonmaakdiensten, locatie Anton van Duinkerken zonder resultaat. De reden voor de toepassing van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking is dat er geen / geen geschikte inschrijvingen zijn ingediend. Voor de onderhandeling zijn de oorspronkelijke voorwaarden van de overheidsopdracht niet wezenlijk gewijzigd.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht is eerder uitgezet via het DAS T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten, namelijk T132107 NU LPS- Schoonmaakdiensten, locatie Anton van Duinkerken zonder resultaat. De reden voor de toepassing van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking is dat er geen / geen geschikte inschrijvingen zijn ingediend. Voor de onderhandeling zijn de oorspronkelijke voorwaarden van de overheidsopdracht niet wezenlijk gewijzigd. Tien jaar
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1