See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług związanych z realizacją obowiązków współorganizatora Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Silesia 2028
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z realizacją obowiązków współorganizatora Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce Silesia 2028
Interne Kennung: ZP/S/29/WR/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92622000 Organisation von Sportveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług związanych z realizacją obowiązków współorganizatora Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce Silesia 2028
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z realizacją obowiązków współorganizatora Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce Silesia 2028