576759-2025 - Wettbewerb
Polen – Verbandsmaterial – Dostawa mobilnego urządzenia do neutralizacji i zbierania płynu biologicznego podczas zabiegu operacyjnego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mobilnego urządzenia do neutralizacji i zbierania płynu biologicznego podczas zabiegu operacyjnego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: "Dostawa mobilnego urządzenia do neutralizacji i zbierania płynu biologicznego podczas zabiegu operacyjnego”, zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzach asortymentowo - cenowych stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określają ww. załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). W ramach pakietu Zamawiający wymaga złożenia oferty pełnej.
Interne KennungZP/110/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet Nr 1
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: "Dostawa mobilnego urządzenia do neutralizacji i zbierania płynu biologicznego podczas zabiegu operacyjnego”, zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzach asortymentowo - cenowych stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określają ww. załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). W ramach pakietu Zamawiający wymaga złożenia oferty pełnej.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zastosowania opcji, o której mowa w art. 441ustawy Pzp, w związku z czym precyzuje poniższe zapisy. W ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej: 11.1. Zamawiający może z przedmiotowego prawa skorzystać w całości lub w części, w szczególności w sytuacji zmian organizacyjnych po stronie Zamawiającego, utworzenia, przenoszenia oddziałów, klinik, liczby planowanych zabiegów czy hospitalizowanych pacjentów, tj. zwiększyć zamówienie o dodatkowe 80% ilości produktów przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. 11.2. W przypadku, gdy na część zamówienia/ pakiet składa się wiele pozycji, Zamawiający i Wykonawca ( za zgodą stron ) dopuszczają zmiany ilości asortymentu w newralgicznych dla Zamawiającego pozycjach, wykraczające ponad 80 % ilości produktów - do wartości zamówienia uwzględniającego prawo opcji w całym pakiecie. 11.3. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystanie w niepełnej wielkości nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 11.4. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego o woli skorzystania z prawa opcji. Zawiadomienie o woli skorzystania z prawa opcji dla pierwszej z pozycji pakietu uruchamia prawo opcji dla całości pakietu. - powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.