576760-2026 - Ergebnis
Lettland – Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile – Jaunu pasažieru pārvadāšanai paredzētu akumulatoru bateriju elektrovilcienu vienību (BEMU) piegāde.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jaunu pasažieru pārvadāšanai paredzētu akumulatoru bateriju elektrovilcienu vienību (BEMU) piegāde.
Beschreibung: Jaunu pasažieru pārvadāšanai paredzētu akumulatoru bateriju elektrovilcienu vienību (BEMU) piegāde. Iepirkuma priekšmeta vispārīgs apraksts ir iekļauts Kandidātu atlases nolikuma 2.pielikumā „Tehniskās pamatprasības akumulatoru bateriju elektrovilcieniem”. 9 (deviņu) jaunu pasažieru pārvadāšanai paredzētu akumulatoru bateriju elektrovilcienu vienību (BEMU) piegāde līdz 2029.gada 11.jūnijam. Papildus opcija 7 (septiņu) vienību iegādei.
Interne Kennung: AD 2022/3
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Iepirkums