2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění letní a zimní údržby komunikací na území Statutárního města Brna
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v poskytnutí pracovníků a mechanismů včetně využití posádek za účelem zajištění provozních potřeb zadavatele při provádění letní a zimní údržby a oprav komunikací a ostatních dopravních ploch ve statutárním městě Brně a v dalších oblastech Jihomoravského kraje při použití mechanismů dodavatele i zadavatele, a to zejména: - čištění uličních vpustí - odvodnění vozovek - údržba komunikační vegetace a silničního příslušenství - výkopové práce - bourání živičných a dlážděných komunikací a jejich splachování - práce s posypovým materiálem, posyp vozovek a chodníků - pluhování, úklid sněhu - čištění příkopů Předmět zakázky je blíže vymezen v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Letní a zimní údržba komunikací
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45520000 Vermietung von Maschinen für Erdbewegungen mit Bedienungspersonal, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: S ohledem na dobu trvání rámcové dohody a možný růst inflace se smluvní strany dohodly, že bude možné každý rok navýšit cenu vynásobením koeficientu růstu obecné míry inflace vyhlášeným Českým statistickým úřadem a vztahujícím se k období od poslední změny ceny. Smluvní strany se zavazují o každém takovém navýšení uzavřít písemný dodatek k této rámcové dohodě. Výše každé hodinové sazby může být, kromě aplikace odst. 6 tohoto článku, upravena pouze a jen v případě, že dojde v průběhu plnění ke změnám způsobu stanovení odměn pracovníků poskytovaných Objednateli legislativní úpravou souvisejících právních norem ČR anebo v případě, že Objednatel prokazatelně výrazným způsobem změní způsob odměňování svých zaměstnanců, vykonávajících obdobnou činnost, která je předmětem této smlouvy. Za prokazatelnou se považuje úprava systému odměňování (včetně poskytování benefitů) zaměstnanců Objednatele provedená např. formou uzavření nové Kolektivní smlouvy. Podstatnou úpravu způsobu odměňování se rozumí především navýšení platů či mezd se zahrnutím veškerých související benefitů zaměstnanců Objednatele o více jak 10 % vůči stavu, specifikovanému Kolektivní smlouvou platnou ke dni podpisu této smlouvy.