576765-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen – Usługi audiowizualne (4 części).
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi audiowizualne (4 części).
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja czterech różnych rodzajów usług audiowizualnych. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części, zgodnie z poniższym. CZĘŚĆ I pn. Usługa polegająca na wykonaniu zdjęć oraz stworzeniu filmów w stylu korporacyjnym podczas organizowanych wydarzeń. CZĘŚĆ II pn. Usługa polegająca na wykonaniu zdjęć dla podmiotów ekonomii społecznej z woj. podkarpackiego (PES) przedstawiających ich działalność. CZĘŚĆ III pn. Usługa polegająca na wyprodukowaniu filmów i spotów. CZĘŚĆ IV pn. Usługa polegająca na wykonaniu podcastów.
Vorherige Bekanntmachung398844-2026
Interne KennungOZP.261.20.2026.PR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I pn. Usługa polegająca na wykonaniu zdjęć oraz stworzeniu filmów w stylu korporacyjnym podczas organizowanych wydarzeń.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla części I jest usługa polegająca na wykonaniu zdjęć oraz stworzeniu filmu w stylu korporacyjnym podczas organizowanych wydarzeń w związku z realizacją projektu pn. „Społeczna równowaga", w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Działanie 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla cz. I-IV; Załącznik nr 2.1 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego dla cz. I Załącznik nr 2.2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego dla cz. II-IV
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf, 79962000 Filmentwicklung, 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes, 92111250 Herstellung von Informationsfilmen, 92111210 Herstellung von Werbefilmen
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II pn. Usługa polegająca na wykonaniu zdjęć dla podmiotów ekonomii społecznej z woj. podkarpackiego (PES) przedstawiających ich działalność.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla cz. II zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu zdjęć dla podmiotów ekonomii społecznej z woj. podkarpackiego (PES) przedstawiających ich działalność w związku z realizacją projektu pn. „Społeczna równowaga", który jest współfinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla cz. I-IV; Załącznik nr 2.1 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego dla cz. I Załącznik nr 2.2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego dla cz. II-IV
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf, 79962000 Filmentwicklung, 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes, 79961300 Spezielle Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ III pn. Usługa polegająca na wyprodukowaniu filmów i spotów.
BeschreibungCZĘŚĆ III pn. Usługa polegająca na wyprodukowaniu filmów i spotów. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wyprodukowaniu filmów i spotów w związku z realizacją projektu pn. „Społeczna równowaga", który jest współfinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla cz. I-IV; Załącznik nr 2.1 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego dla cz. I Załącznik nr 2.2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego dla cz. II-IV
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 92111210 Herstellung von Werbefilmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf, 92111250 Herstellung von Informationsfilmen, 92110000 Film- und Videofilmherstellung und verbundene Dienstleistungen
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ IV pn. Usługa polegająca na wykonaniu podcastów.
BeschreibungCZĘŚĆ IV pn. Usługa polegająca na wykonaniu podcastów. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu podcastów w związku z realizacją projektu pn. „Społeczna równowaga", który jest współfinansowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla cz. I-IV; Załącznik nr 2.1 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego dla cz. I Załącznik nr 2.2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego dla cz. II-IV
Interne KennungCzęść 4
Haupteinstufung (cpv): 92110000 Film- und Videofilmherstellung und verbundene Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32353000 Tonaufzeichnungen