2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Veursestraatweg
Beschreibung: Het project “Herinrichting Veursestraatweg” in de gemeente Leidschendam-Voorburg richt zich op de reconstructie en herprofilering van een belangrijke verbindingsweg tussen Leidschendam en Voorschoten. Het doel is om de weg veiliger te maken voor het verkeer, de oversteekbaarheid te verbeteren, de weg beter te laten aansluiten op het omliggende landschap en ruimte te bieden voor toekomstige gebiedsontwikkelingen, zoals woningbouw. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - verrichten diverse opruimingswerkzaamheden; - opschonen watergangen; - graven, vervoeren en verwerken grond; - verwerken van zand; - leggen duikers; - aanbrengen riolering en persleiding; - plaatsen beschoeiing; - verwerken verhardingsfunderingsmaterialen; - verwerken van asfalt; - aanbrengen oppervlakbehandeling; - aanbrengen bestratingen; - planten van bomen; - plaatsen terreinafscheidingen; - bemesten en inzaaien; - bijkomende werkzaamheden. Verwezen wordt naar het RAW-bestek voor de exacte hoeveelheden en werkzaamheden.
Interne Kennung: ARC-2025-079
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Herinrichting Veursestraatweg (volledige opdracht RAW -bestek)
Interne Kennung: 1
576782-2026 - Licitación
Países Bajos – Obras de ingeniería y trabajos de construcción – Herinrichting Veursestraatweg
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloHerinrichting Veursestraatweg
Identificador internoARC-2025-079
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45232440 Trabajos de construcción de tuberías para aguas residuales, 45233222 Trabajos de pavimentación y asfaltado, 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1