2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering gesloten bestelbussen & bedrijfswagens met open laadvloer en kraan tot 3.500 kilogram
Beschreibung: Gemeente Súdwest-Fryslân wenst een Raamovereenkomsten af te sluiten voor de levering van gesloten bestelbussen (Elektrisch en diesel aangedreven) en bedrijfswagens met laadbak en kraan met een maximum toelaatbaar gewicht van 3.500 kilogram. Zie beschrijvend document H 1.3 voor geraamde waarde en maximale waarde
Interne Kennung: SWF 26055
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gesloten bestelbussen (elektrisch en diesel) met maximaal toelaatbaar gewicht van 3.500 kilogram
Beschreibung: Elektrisch en diesel aangedreven bedrijfswagens met max. toelaatbaar gewicht van 3.500 kilogram - dubbele cabine uitvoering
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Diesel aangedreven bedrijfswagens met open laadbak en kraan met maximaal toelaatbaar gewicht van 3.500 kilogram
Beschreibung: Diesel aangedreven bedrijfswagens met laadbak en kraan met maximaal toelaatbaar gewicht van 3.500 kilogram
Interne Kennung: 2
576788-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoSWF 26055
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34100000 Vehículos de motor
Clasificación adicional (cpv): 34144900 Vehículos eléctricos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno1
LoteLOT-0002
Identificador interno2