576791-2026 - Ergebnis
Ungarn – Chemische Erzeugnisse – Polielektrolit beszerzése 2 részben - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Polielektrolit beszerzése 2 részben - 2026
Beschreibung: A Heves Megyei Vízmű Zrt. részére polielektrolit beszerzése 2 részben, mely feladat a műszaki leírásban részletesen meghatározott polielektrolit adásvételére és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére vonatkozik. A feladat magában foglalja a szennyvíz iszap víztelenítéshez és iszapsűrítéshez adagolt polielektrolit szállítását az egyes részekben megadott telephelyekre, valamint a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás és alkalmazástechnikai szolgáltatási feladatok ellátását, a szükséges szaktanácsadást is. A szerződések a keretösszeg kimerüléséig (a 2 rész esetében nettó 1 550 000 euró), de legfeljebb 36 hónap időtartamra jönnek létre. A teljes mennyiséget ennek megfelelően a keretösszeg mértéke képezi. A tervezett mennyiség 36 hónapra 268 000 kg.
Vorherige Bekanntmachung: 430233-2026
Interne Kennung: EKR001207682026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Legalacsonyabb ár.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Polielektrolit beszerzése 2. rész
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a műszaki leírásban és közbeszerzési dokumentumokban részletesen meghatározott polielektrolit adásvételére és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére a Heves Megyei Vízmű Zrt részére. A feladat magában foglalja szennyvíz iszap víztelenítéshez és iszapsűrítéshez adagolt polielektrolit szállítását a megadott telephelyekre és raktárakba, valamint a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás és alkalmazástechnikai szolgáltatási feladatok ellátását, a szükséges szaktanácsadást is, Ajánlatkérő egyedi megrendelései alapján legfeljebb 700 000 euró keretösszegig. A tervezett mennyiség 36 hónapra 131 000 kg. A polielektrolit nem tartalmazhat olyan összetevőket, amely rontja az iszap jelenlegi (pl. mg-i) elhelyezésének feltételeit. A polielektrolit nem okozhat negatív hatást az iszapvíztelenítő gépek állapotára. A polielektrolit az iszapsűrítő/víztelenítő gépek teljesítményét nem csökkenheti annyira, amely ellehetetleníti az adott telepen keletkező illetve beszállított iszapok teljes mennyiségének a telepen alkalmazott üzemidők alatti sűrítését/víztelenítését. Segédvegyszer (pl. habzásgátló) alkalmazása tilos! Ajánlatkérő a keretszerződést 36 hónap határozott időre köti, azzal, hogy egyoldalú jognyilatkozatával további hat hónapra meghosszabbíthatja. Ajánlatkérő a keretösszeg 100%-ra vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek - ideértve az egyes termékek ajánlati részen belüli arányát és mennyiségét is - változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul az egyes telephelyek tekintetében. A termék paraméterei: Polielektrolit termék (szilárd: por-mikrogyöngy, illetve emulzió) az adott technológiához és technikai paraméterekhez illeszkedő kivitelben. Az egyes megrendeléseket a szerződésben szereplő teljesítési határidővel kell szállítani. A telephelyek vonatkozásában, a "Részletes árajánlat és szakmai ajánlat" dokumentumban Ajánlatkérő által meghatározott elvárt víztelenített/sűrített szennyvíziszap szárazanyag tartalmat kell tartani. Minden szennyvíztisztító telepre olyan halmazállapotú vegyszert kell ajánlani, mely az ott rendelkezésre álló műszaki technikai feltételek felhasználásával üzemi körülmények között felhasználható. A megrendelt termékek megrendelő által megadott címre történő szállításáról és lerakodásáról a nyertes Ajánlattevőnek kell gondoskodnia. Az egységáraknak valamennyi, a jelen felhívásban, a műszaki leírásban és közbeszerzési dokumentációban szereplő kapcsolódó szolgáltatás ellenértékét is magukban kell foglalniuk. A műszaki leírást és feladatleírást részleteiben a közbeszerzési dokumentumok összessége tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001207682026/2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az opciós összeg a keretösszeg 30 %-a, nettó 210 000 euró.