See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Alépítményi és helyreállítási munkák(4)
Beschreibung: Valamennyi rész esetében: Vállalkozási keretszerződés az Ajánlatkérő mindenkori szolgáltatási területén előforduló gázömlés, üzemzavar-elhárítás és gázhálózat-karbantartás alépítményi és helyreállítási munkái elvégzésére állandó készenléttel, műszaki ügyelettel. Az eljárásban biztosított a részajánlattétel. Az eljárás részei az alábbiak: 1. rész: Békéscsabai üzemegység 2. rész: Szeghalmi üzemegység 3. rész: Bajai üzemegység: 4. rész: Szabadszállási üzemegység: Ajánlatkérő a szerződés időtartama alatt az egyes részek vonatkozásában meghatározott keretösszeg (felhívás BT-24 / II.2.4. pontjaiban meghatározott keretösszeg) 70 %-ára vállal lehívási kötelezettséget. Továbbiak a II.2.4) pontban, és a közbeszerzési dokumentumokban részletezettek szerint.
Vorherige Bekanntmachung: 870777-2025
Interne Kennung: EKR002471172025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az értékelés során adható pontszám alsó és felső határa és a pontszámok kiosztásának módszere: az ajánlatok értékelési szempontok szerinti tartalmi elemeinek értékelése során adható pontszám (amely minden szempont esetében azonos) alsó határa: 0, felső határa: 10. Az 1. értékelési szempont esetén az értékarányosítás szerint történik az ajánlatok értékelése. A 2-4. ért. szp. esetén egyenes arányosítás szerint történik az ajánlatok értékelése.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Békéscsabai üzemegység
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés az Ajánlatkérő mindenkori szolgáltatási területén előforduló gázömlés, üzemzavar-elhárítás és gázhálózat-karbantartás alépítményi és helyreállítási munkáira; állandó készenléttel, műszaki ügyelettel az alábbi főbb munkanemek szerint: I. Alépítmény, bontás II. Alépítmény, földmunka III. Alépítmény, dúcolás IV. Alépítmény, burkolat helyreállítás V. Alépítmény, ideiglenes melléklétesítmények VI. Alépítmény, általános költségek (Máshova nem sorolt általános költségek (munkagödör fenntartás díja, munkaidőn kívül végzett munka díja, készenléti díj) Részletesen az Ártáblázatban és a műszaki leírásban. Alépítményi munkarészek alatt a bontáshoz, földmunkához és a helyreállításhoz (burkolatok is) kapcsolódó munkarészeket kell érteni. Nyertes Ajánlattevő kötelezettségét képezi az által elvégzett alépítményi munkák tekintetében a jótállási időn belül a jótállási kötelezettség teljesítése elsősorban a hiba kijavítása útján. Területek: Keleti Gázüzem Békéscsabai Üzemegységhez tartozó szolgáltatási területek Az üzemegységhez tartozó települések listáját a közbeszerzési dokumentáció tartalmazza. Az eljárás keretszerződés megkötésére irányul, a keretösszeg: nettó 639.600.832,- Ft Ajánlatkérő a teljes keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A korábbi időszak tapasztalati adatai alapján várható főbb mennyiségek a szerződés időtartama alatt: - Munkaárok földkitermelése, dúcolás nélkül 3485 m3 - Aszfalt kötő és/vagy kopóréteg készítése fő és mellékúton 450 m2 - Tömörítés vezeték felett és mellett, bármely tömörítési talajosztályban Tr. 85% 1350 m3 Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a fenti mennyiségektől a keretszerződés alapján ténylegesen teljesítendő mennyiségek eltérhetnek tekintettel arra, hogy a keretszerződés üzemzavarelhárításhoz kapcsolódó alépítményi és helyreállítási munkákra irányul, amelyek nem előre tervezhető tevékenységek. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ártáblázatban megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, kizárólag az ajánlatok összhasonlíthatósága és értékelése érdekében kerültek megadásra, a mennyiségek lehívására és Ártáblázat szerinti megbontásban történő lehívására Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget, attól ajánlatkérő a keretszerződés teljesítése során eltérhet. Ajánlatkérő a keretszerződés időtartama alatt a keretösszeg erejéig jogosult egyedi megrendelések kibocsátására az Ártáblázatban meghatározott tételek vonatkozásában. Ajánlatkérő a keretszerződés keretösszeg terhére a szerződésben megjelölt, továbbá a közbeszerzési dokumentumokban részletezett, ártáblázatban megjelölésre került munkákból tetszőleges arányban és mennyiségben adhat ki megrendeléseket a nyertes ajánlattevőnek. Ajánlatkérő egyidejűleg több egyedi megrendelés kibocsátására is jogosult. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok Közbeszerzési műszaki leírás c. dokumentum és kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR002471172025/1
Los: LOT-0002
Titel: Szeghalmi üzemegység
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés az ajánlatkérő mindenkori szolgáltatási területén előforduló gázömlés, üzemzavar-elhárítás és gázhálózat-karbantartás alépítményi és helyreállítási munkáira; állandó készenléttel, műszaki ügyelettel az alábbi főbb munkanemek szerint: I. Alépítmény, bontás II. Alépítmény, földmunka III. Alépítmény, dúcolás IV. Alépítmény, burkolat helyreállítás V. Alépítmény, ideiglenes melléklétesítmények VI. Alépítmény, általános költségek (Máshova nem sorolt általános költségek (munkagödör fenntartás díja, munkaidőn kívül végzett munka díja, készenléti díj.)) Részletesen az Ártáblázatban és a műszaki leírásban. Alépítményi munkarészek alatt a bontáshoz, földmunkához és a helyreállításhoz (burkolatok is) kapcsolódó munkarészeket kell érteni. Nyertes Ajánlattevő kötelezettségét képezi az által elvégzett alépítményi munkák tekintetében a jótállási időn belül a jótállási kötelezettség teljesítése elsősorban a hiba kijavítása útján. Területek: Keleti Gázüzem Szeghalmi Üzemegységhez tartozó szolgáltatási területek Az üzemegységhez tartozó települések listáját a közbeszerzési dokumentáció tartalmazza. Az eljárás keretszerződés megkötésére irányul, a keretösszeg: nettó 298.774.650,- Ft AAjánlatkérő a teljes keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A korábbi időszak tapasztalati adatai alapján várható főbb mennyiségek a szerződés időtartama alatt: - Munkaárok földkitermelése, dúcolás nélkül 1386 m3 - Aszfalt kötő és/vagy kopóréteg készítése fő és mellékúton 180 m2 - Tömörítés vezeték felett és mellett, bármely tömörítési talajosztályban Tr. 85% 345 m3 Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a fenti mennyiségektől a keretszerződés alapján ténylegesen teljesítendő mennyiségek eltérhetnek tekintettel arra, hogy a keretszerződés üzemzavarelhárításhoz kapcsolódó alépítményi és helyreállítási munkákra irányul, amelyek nem előre tervezhető tevékenységek. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ártáblázatban megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, kizárólag az ajánlatok összhasonlíthatósága és értékelése érdekében kerültek megadásra, a mennyiségek lehívására és Ártáblázat szerinti megbontásban történő lehívására Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget, attól ajánlatkérő a keretszerződés teljesítése során eltérhet. Ajánlatkérő a keretszerződés időtartama alatt a keretösszeg erejéig jogosult egyedi megrendelések kibocsátására az Ártáblázatban meghatározott tételek vonatkozásában. Ajánlatkérő a keretszerződés keretösszeg terhére a szerződésben megjelölt, továbbá a közbeszerzési dokumentumokban részletezett, ártáblázatban megjelölésre került munkákból tetszőleges arányban és mennyiségben adhat ki megrendeléseket a nyertes ajánlattevőnek. Ajánlatkérő egyidejűleg több egyedi megrendelés kibocsátására is jogosult. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok Közbeszerzési műszaki leírás c. dokumentum és kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR002471172025/2
Los: LOT-0003
Titel: Bajai üzemegység
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés az ajánlatkérő mindenkori szolgáltatási területén előforduló gázömlés, üzemzavar-elhárítás és gázhálózat-karbantartás alépítményi és helyreállítási munkáira; állandó készenléttel, műszaki ügyelettel az alábbi főbb munanemek szerint: I. Alépítmény, bontás II. Alépítmény, földmunka III. Alépítmény, dúcolás IV. Alépítmény, burkolat helyreállítás V. Alépítmény, ideiglenes melléklétesítmények VI. Alépítmény, általános költségek (Máshova nem sorolt általános költségek (munkagödör fenntartás díja, munkaidőn kívül végzett munka díja, készenléti díj.)) Részletesen az Ártáblázatban és a műszaki leírásban. Alépítményi munkarészek alatt a bontáshoz, földmunkához és a helyreállításhoz (burkolatok is) kapcsolódó munkarészeket kell érteni. Nyertes Ajánlattevő kötelezettségét képezi az által elvégzett alépítményi munkák tekintetében a jótállási időn belül a jótállási kötelezettség teljesítése elsősorban a hiba kijavítása útján. Területek: Déli Gázüzem Bajai Üzemegységhez tartozó szolgáltatási területek Az üzemegységhez tartozó települések listáját a közbeszerzési dokumentáció tartalmazza. Az eljárás keretszerződés megkötésére irányul, a keretösszeg: nettó 267.136.481, -Ft Ajánlatkérő a teljes keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A korábbi időszak tapasztalati adatai alapján várható főbb mennyiségek a szerződés időtartama alatt: - Munkaárok földkitermelése, dúcolás nélkül 1476 m3 - Aszfalt kötő és/vagy kopóréteg készítése fő és mellékúton 450 m2 - Tömörítés vezeték felett és mellett, bármely tömörítési talajosztályban Tr. 85% 1023 m3 Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a fenti mennyiségektől a keretszerződés alapján ténylegesen teljesítendő mennyiségek eltérhetnek tekintettel arra, hogy a keretszerződés üzemzavarelhárításhoz kapcsolódó alépítményi és helyreállítási munkákra irányul, amelyek nem előre tervezhető tevékenységek. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ártáblázatban megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, kizárólag az ajánlatok összhasonlíthatósága és értékelése érdekében kerültek megadásra, a mennyiségek lehívására és Ártáblázat szerinti megbontásban történő lehívására Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget, attól ajánlatkérő a keretszerződés teljesítése során eltérhet. Ajánlatkérő a keretszerződés időtartama alatt a keretösszeg erejéig jogosult egyedi megrendelések kibocsátására az Ártáblázatban meghatározott tételek vonatkozásában. Ajánlatkérő a keretszerződés keretösszeg terhére a szerződésben megjelölt, továbbá a közbeszerzési dokumentumokban részletezett, ártáblázatban megjelölésre került munkákból tetszőleges arányban és mennyiségben adhat ki megrendeléseket a nyertes ajánlattevőnek. Ajánlatkérő egyidejűleg több egyedi megrendelés kibocsátására is jogosult. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok Közbeszerzési műszaki leírás c. dokumentum és kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR002471172025/3
Los: LOT-0004
Titel: Szabadszállási üzemegység
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés az ajánlatkérő mindenkori szolgáltatási területén előforduló gázömlés, üzemzavar-elhárítás és gázhálózat-karbantartás alépítményi és helyreállítási munkáira; állandó készenléttel, műszaki ügyelettel az alábbi főbb munkanemek szerint: I. Alépítmény, bontás II. Alépítmény, földmunka III. Alépítmény, dúcolás IV. Alépítmény, burkolat helyreállítás V. Alépítmény, ideiglenes melléklétesítmények VI. Alépítmény, általános költségek (Máshova nem sorolt általános költségek (munkagödör fenntartás díja, munkaidőn kívül végzett munka díja, készenléti díj.)) Részletesen az Ártáblázatban és a műszaki leírásban. Alépítményi munkarészek alatt a bontáshoz, földmunkához és a helyreállításhoz (burkolatok is) kapcsolódó munkarészeket kell érteni. Nyertes Ajánlattevő kötelezettségét képezi az által elvégzett alépítményi munkák tekintetében a jótállási időn belül a jótállási kötelezettség teljesítése elsősorban a hiba kijavítása útján. Területek: Déli Gázüzem Szabadszállási Üzemegységhez tartozó szolgáltatási területek Az üzemegységhez tartozó települések listáját a közbeszerzési dokumentáció tartalmazza. Az eljárás keretszerződés megkötésére irányul, a keretösszeg: nettó 256.635.461,- Ft Ajánlatkérő a teljes keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. A korábbi időszak tapasztalati adatai alapján várható főbb mennyiségek a szerződés időtartama alatt: -. Munkaárok földkitermelése, dúcolás nélkül 1310 m3 - Aszfalt kötő és/vagy kopóréteg készítése fő és mellékúton 193 m2 - Tömörítés vezeték felett és mellett, bármely tömörítési talajosztályban Tr. 85% 1155 m3 Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a fenti mennyiségektől a keretszerződés alapján ténylegesen teljesítendő mennyiségek eltérhetnek tekintettel arra, hogy a keretszerződés üzemzavarelhárításhoz kapcsolódó alépítményi és helyreállítási munkákra irányul, amelyek nem előre tervezhető tevékenységek. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az Ártáblázatban megadott mennyiségek tájékoztató jellegűek, kizárólag az ajánlatok összhasonlíthatósága és értékelése érdekében kerültek megadásra, a mennyiségek lehívására és Ártáblázat szerinti megbontásban történő lehívására Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget, attól ajánlatkérő a keretszerződés teljesítése során eltérhet. Ajánlatkérő a keretszerződés időtartama alatt a keretösszeg erejéig jogosult egyedi megrendelések kibocsátására az Ártáblázatban meghatározott tételek vonatkozásában. Ajánlatkérő a keretszerződés keretösszeg terhére a szerződésben megjelölt, továbbá a közbeszerzési dokumentumokban részletezett, ártáblázatban megjelölésre került munkákból tetszőleges arányban és mennyiségben adhat ki megrendeléseket a nyertes ajánlattevőnek. Ajánlatkérő egyidejűleg több egyedi megrendelés kibocsátására is jogosult. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok Közbeszerzési műszaki leírás c. dokumentum és kapcsolódó mellékletei tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR002471172025/4