576794-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Pflege von Parkanlagen – Keretmegállapodás városüzemeltetés
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keretmegállapodás városüzemeltetés
Beschreibung: Városüzemeltetés – Parkok, zöldfelületek, közterületek és utak fenntartási, köztisztasági és karbantartási feladatainak, továbbá gyors beavatkozást igénylő közterületi szolgáltatésok ellátása Budapest Főváros II. kerület közigazgatási területén. Főbb irányadó munkanemek és mennyiségek: Zöldterületek fenntartása: cca. 576 372 m2 (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 576 372 m2) (Városi parkok, fasorok, játszóterek, fitnessz parkok, egyéb az Önkormányzat tulajdonában levő területek) Ezen belül: 1. zöldfelületek fenntartása: 1.1. gyepfelület ápolása – belterjes terület 248 790 m2; külterjes terület 238 350 m2 (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 100 000 m2), pázsit 22 080 m2 (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 20 000 m2), gyepesítési munkák, 1.2. cserje cca 29.000 m2; sövény cca 8.000 m2, évelő, talajtakaró, örökzöld növények telepítése, ápolási munkái 1.3. egy – és kétnyári növények és virágos felületek kiültetési és gondozási munkái (577 m2) - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 577 m2) 1.4. cserepes virágok kihelyezése és gondozása kandeláber világítótestre kihelyezett növények (pl. muskátli) (227 db kandeláber) és virágos oszlopok fenntartása - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 227 db) 1.5. parkfák, utcai fasorok (sorfák) gondozási munkái (2019 ben: 13 000 db, gallyazás: 3 608 db, újítás: 110 db, fakivágás, tuskóirtás, évente változó szükséglet alapján) - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 1000 db) 1.6. faültetés (2018-2019 évben: 348 db, évente változó szükséglet alapján) - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 150 db) 1.7. növényvédelmi munkák (fák permetezése: 2019-ben: 2148 db) 1.8. zöldterületek PostgreSQL által ismert adatbázis struktúrával történő szakmai felmérése – korábbi évek tapasztalata alapján 200 000 m2 (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 100 000 m2), zöldfelület kataszter karbantartás, sor- és parkfák felmérése, karbantartása legalább az 1.5. pont szerinti mennyiségben (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 10 000 db) 2. Közterületi parkok berendezéseinek, létesítményeinek fenntartása: 2.1. kutyafuttatók fenntartása (7 db) 2.2. parki berendezések kihelyezése, karbantartása, 2.3. zászlók fenntartása, szakipari munkák 2.4. kerítés elemek javítása, pótlása, cseréje 2.5. szökőkutak (2 db) és ivókutak (25 db) üzemeltetése, karbantartása - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 2 db) 2.6. automata öntözőrendszerek üzemeltetése, karbantartása (16 db) - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 16 db) 2.7. játszóterek (19 db) - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 19 db), fitnesz parkok, kerített sportpályák, közösségi terek fenntartása, megújítása 3. Köztisztasági feladatok ellátása (takarítás (43 509 m2), Hó-eltakarítási és síkosságmentesítési munkák (19 532 m2) 4. Közutak, járdák, lépcsők, burkolatok javítása, karbantartása, nyomvonalsüllyedések javítása aszfaltburkolat cseréje kompletten (2019-ben: 759 m2, évente változó szükséglet alapján) fagyvédő réteg készítése (2019-ben: 126 m3, évente változó szükséglet alapján) 5. Vízelvezető létesítmények fenntartása, karbantartása, pótlása (árkok, átereszek, szikkasztó kutak, csapadékcsatornák fenntartási munkái); csapadékvíz-elvezető árok tisztítása (2019-ben: 3038 m2, évente változó szükséglet alapján), átereszek, gerincvezetékek, folyókák tisztítása (2019-ben: 1554 fm, évente változó szükséglet alapján) 6. Forgalomtechnikai eszközök javítása, pótlása, közlekedési táblák kihelyezése, pótlása, közlekedési táblák kihelyezése (2019-ben: 7 db, évente változó szükséglet alapján) 7. Burkolati felfestések valamint közműszerelvények javítása, pótlása; burkolati jelek felfestése (2019-ben: 123 m2, évente változó szükséglet alapján) 8. Illegálishulladék-lerakóhelyek felszámolása Budapest Főváros II. kerület közigazgatási határán belül 9. A közterület fenntartási és üzemeltetési feladatok ellátásához szükséges anyagok szállítása és a keletkezett hulladékok elszállítása. AK felhívja a figyelmet az alábbiakra: - a keretmegállapodás alapján megvalósítani kívánt feladatok köre és volumene előre nem meghatározott, a keretmegállapodás hatálya alatt megkötött egyedi megrendelések ellenértékének fedezetét az AK költségvetési döntései vagy az általa igénybe venni kívánt támogatási konstrukciók biztosítják, a jövőbeli feladatmegvalósítási/üzemeltetési döntésektől függően; - AK nem köteles a keretmegállapodás által biztosított pénzügyi kereteket kimeríteni, illetve a keretmegállapodás alapján egyedi megrendelést lehívni, ugyanakkor a finanszírozás rendelkezésre állása függvényében a keretet az időbeli hatály lejárta előtt is kimerítheti; - fentiekre figyelemmel AK fenntartja a jogot, hogy egyidőben több, nagy volumenű üzemeltetési feladatot rendeljen meg, melyet a nyertes ajánlattevő összehangolt munkavégzés mellett köteles teljesíteni és ennek érdekében a megfelelő kapacitásokat a keretmegállapodás hatálya alatt fenntartani; - a Kbt. 104. § (3) bekezdése alapján a keretmegállapodásban részes ajánlattevőket ajánlattételi, illetve szerződéskötési kötelezettség terheli.
Interne Kennung: EKR000246172021
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Városüzemeltetés – Parkok, zöldfelületek, közterületek és utak fenntartási, köztisztasági és karbantartási feladatainak, továbbá gyors beavatkozást igénylő közterületi szolgáltatások ellátása Budapest Főváros II. kerület közigazgatási területén. Főbb irányadó munkanemek és mennyiségek: Zöldterületek fenntartása: cca. 576 372 m2 (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 576 372 m2) (Városi parkok, fasorok, játszóterek, fitnessz parkok, egyéb az Önkormányzat tulajdonában levő területek) Ezen belül: 1. zöldfelületek fenntartása: 1.1. gyepfelület ápolása – belterjes terület 248 790 m2; külterjes terület 238 350 m2 (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 100 000 m2), pázsit 22 080 m2 (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 20 000 m2), gyepesítési munkák, 1.2. cserje cca 29.000 m2; sövény cca 8.000 m2, évelő, talajtakaró, örökzöld növények telepítése, ápolási munkái 1.3. egy – és kétnyári növények és virágos felületek kiültetési és gondozási munkái (577 m2) - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 577 m2) 1.4. cserepes virágok kihelyezése és gondozása kandeláber világítótestre kihelyezett növények (pl. muskátli) (227 db kandeláber) és virágos oszlopok fenntartása - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 227 db) 1.5. parkfák, utcai fasorok (sorfák) gondozási munkái (2019 ben: 13 000 db, gallyazás: 3 608 db, újítás: 110 db, fakivágás, tuskóirtás, évente változó szükséglet alapján) - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 1000 db) 1.6. faültetés (2018-2019 évben: 348 db, évente változó szükséglet alapján) - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 150 db) 1.7. növényvédelmi munkák (fák permetezése: 2019-ben: 2148 db) 1.8. zöldterületek PostgreSQL által ismert adatbázis struktúrával történő szakmai felmérése – korábbi évek tapasztalata alapján 200 000 m2 (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 100 000 m2), zöldfelület kataszter karbantartás, sor- és parkfák felmérése, karbantartása legalább az 1.5. pont szerinti mennyiségben (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 10 000 db) 2. Közterületi parkok berendezéseinek, létesítményeinek fenntartása: 2.1. kutyafuttatók fenntartása (7 db) 2.2. parki berendezések kihelyezése, karbantartása, 2.3. zászlók fenntartása, szakipari munkák 2.4. kerítés elemek javítása, pótlása, cseréje 2.5. szökőkutak (2 db) és ivókutak (25 db) üzemeltetése, karbantartása - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 2 db) 2.6. automata öntözőrendszerek üzemeltetése, karbantartása (16 db) - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 16 db) 2.7. játszóterek (19 db) - (egyedi megrendelés várható nagyságrendje minimum 19 db), fitnesz parkok, kerített sportpályák, közösségi terek fenntartása, megújítása 3. Köztisztasági feladatok ellátása (takarítás (43 509 m2), Hó-eltakarítási és síkosságmentesítési munkák (19 532 m2) 4. Közutak, járdák, lépcsők, burkolatok javítása, karbantartása, nyomvonalsüllyedések javítása aszfaltburkolat cseréje kompletten (2019-ben: 759 m2, évente változó szükséglet alapján) fagyvédő réteg készítése (2019-ben: 126 m3, évente változó szükséglet alapján) 5. Vízelvezető létesítmények fenntartása, karbantartása, pótlása (árkok, átereszek, szikkasztó kutak, csapadékcsatornák fenntartási munkái); csapadékvíz-elvezető árok tisztítása (2019-ben: 3038 m2, évente változó szükséglet alapján), átereszek, gerincvezetékek, folyókák tisztítása (2019-ben: 1554 fm, évente változó szükséglet alapján) 6. Forgalomtechnikai eszközök javítása, pótlása, közlekedési táblák kihelyezése, pótlása, közlekedési táblák kihelyezése (2019-ben: 7 db, évente változó szükséglet alapján) 7. Burkolati felfestések valamint közműszerelvények javítása, pótlása; burkolati jelek felfestése (2019-ben: 123 m2, évente változó szükséglet alapján) 8. Illegálishulladék-lerakóhelyek felszámolása Budapest Főváros II. kerület közigazgatási határán belül 9. A közterület fenntartási és üzemeltetési feladatok ellátásához szükséges anyagok szállítása és a keletkezett hulladékok elszállítása.
Interne Kennung: EKR000246172021/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen, 71354300 Katastervermessung, 77211500 Baumpflege, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314100 Anlegen von Rasen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste