576804-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg publicznych gminnych na terenie Miasta i Gminy Myślenice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg publicznych gminnych na terenie Miasta i Gminy Myślenice
BeschreibungZimowe utrzymanie dróg, chodników i placów
Interne KennungBZP/271/85/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 3
BeschreibungUsługi odśnieżania ulic, chodników i placów na terenie sołectwa Bulina, Chełm, Droginia, Łęki, Osieczany, Poręba, Trzemeśnia, Zasań, Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_a dla Części 3 do SWZ
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0002
TitelMiasto Myślenice
BeschreibungUsługi odśnieżania ulic, chodników i placów na terenie miasta Myślenice Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_a dla Części 1 do SWZ
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0003
TitelCzęść 2
BeschreibungUsługi odśnieżania ulic, chodników i placów na terenie sołectwa Zawada, Borzęta, Polanka Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_a dla Części 2 do SWZ
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
BeschreibungUsługi odśnieżania ulic, chodników i placów na terenie sołectwa Jasienica, Bysina Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_a dla Części 4 do SWZ
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
BeschreibungUsługi odśnieżania ulic, chodników i placów na terenie sołectwa Krzyszkowice, Jawornik, Głogoczów, Bęczarka Szczegółowy opis w załączniku nr 6 i 6_a dla Części 5 do SWZ
Interne KennungCzęść 5