See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup sprzętu medycznego dla Szpitala Wolskiego - finansowanego z funduszu obywatelskiego”
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 2a do SWZ - specyfikacja techniczno – eksploatacyjna dla poszczególnego zadań osobno. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz specyfikacji techniczno-eksploatacyjnej stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 335199-2026
Interne Kennung: DZP/38/2026/RG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zakup i dostawa 1 szt zestawu generatora wysokiej częstotliwości do niszczenia guzów tarczycy i wątroby wraz z wyposażeniem..