2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění koncového zařízení pro nakládání s odpady
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě zavedeného dynamického nákupního systému budou služby spočívající v odstranění, úpravě či využití komunálních odpadů zákonem stanoveným způsobem v zařízení provozovaném v souladu s platnou legislativou. Jednotlivé druhy odpadu odpovídají kategoriím uvedeným v odst. 4.3. zadávací dokumentace. DNS je rozdělen do 5 kategorií v souladu s § 138 odst. 1 ZZVZ, a to: - Kategorie I.: Směsný komunální a objemný odpad - Kategorie II.: Tříděný odpad – plast, sdružený sběr plast (PLNKOV, PLNK) - Kategorie III.: Tříděný odpad – papír a lepenka - Kategorie IV.: Tříděný odpad – kovy - Kategorie V.: Tříděný odpad – biologicky rozložitelný odpad
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém na zajištění koncového zařízení pro nakládání s odpady
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zavádí dynamický nákupní systém v nadlimitním režimu v zadávacím řízení podle § 138 odst. 1 a § 139 ZZVZ, ve kterém postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení podle § 58 a § 59 ZZVZ. Podrobněji viz zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Kategorie IV.: Tříděný odpad – kovy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS pro kategorii IV. bude poskytování služeb odpadového hospodářství v oblasti nakládání s komunálními odpady: Tříděný odpad – kovy (kat. č. 20 01 40).
Interne Kennung: Kategorie IV.: Tříděný odpad – kovy
Los: LOT-0005
Titel: Kategorie V.: Tříděný odpad – biologicky rozložitelný odpad
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS pro kategorii V. bude poskytování služeb odpadového hospodářství v oblasti nakládání s komunálními odpady: Tříděný odpad – biologicky rozložitelný odpad (kat. č. 20 02 01).
Interne Kennung: Kategorie V.: Tříděný odpad – biologicky rozložitelný odpad
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie III.: Tříděný odpad – papír a lepenka
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS pro kategorii III. bude poskytování služeb odpadového hospodářství v oblasti nakládání s komunálními odpady: Tříděný odpad – papír a lepenka (kat. č. 20 01 01).
Interne Kennung: Kategorie III.: Tříděný odpad – papír a lepenka
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie II.: Tříděný odpad – plast, sdružený sběr plast (PLNKOV, PLNK)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS pro kategorii II. bude poskytování služeb odpadového hospodářství v oblasti nakládání s komunálními odpady: Tříděný odpad – plast (kat. č. 20 01 39), Tříděný odpad – sdružený sběr plast (kat. č. 20 01 39, 20 01 01, 20 01 40).
Interne Kennung: Kategorie II.: Tříděný odpad – plast, sdružený sběr plast (PLNKOV, PLNK)
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie I.: Směsný komunální a objemný odpad
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS pro kategorii I. bude poskytování služeb odpadového hospodářství v oblasti nakládání s komunálními odpady: směsný komunální odpad (kat. č. 20 03 01) a objemný odpad (kat. č. 20 03 07).
Interne Kennung: Kategorie I.: Směsný komunální a objemný odpad