2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost města Český Brod
Beschreibung: Dodávka a implementace technologií včetně všech licencí, subscription, maintenance, dokumentace, školení, integračních vazeb a souvisejících služeb nezbytných pro uvedení řešení do řádného a bezpečného provozu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1