576833-2026 - Ergebnis
Slowakei – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – Prestupný terminál v Modre - vypracovanie projektovej dokumentácie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prestupný terminál v Modre - vypracovanie projektovej dokumentácie
Beschreibung: Predmetom zákazky je vypracovanie stavebného zámeru a projekt stavby vrátane zabezpečenia inžinierskej činnosti a autorského dozoru pre projekt Prestupný terminál v Modre Podrobnejšia špecifikácia predmetu zákazky sa nachádza v prílohe č. 2 - Opis predmetu zákazky.
Interne Kennung: 942/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros