See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie in verband met beoogde Europese aanbesteding via een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) – Toelating van deskundigen tot de Technische Advies Pool (TAP) ten behoeve van het Loket Advies Stalemissies (LAS)
Beschreibung: Met deze marktconsultatie wil RVO informatie ontvangen ten aanzien van de omvang en bekwaamheid van de leveranciersmarkt voor experts voor uitvoering Loket Advies Stalemissies (LAS). RVO ondersteunt, in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, de uitvoering van de Omgevingsregeling. Sinds de invoering van de Omgevingswet is de Regeling Ammoniak veehouderij (Rav) onderdeel geworden van een vergunningsaanvraag. RVO is sindsdien niet meer bevoegd voor het afgeven van proefstalbeschikkingen; men kan enkel advies aanvragen bij RVO over de verwachte emissie van innovatieve systemen. Sinds 2024 valt deze adviesaanvraag onder het Loket Advies Stalemissies (LAS). RVO voert het secretariaat van de LAS en van de Technische Advies Pool (TAP). Binnen de Omgevingsregeling en de Rav worden verzoeken ingediend bij RVO, die betrekking hebben op ammoniakemissie, fijnstofemissie en geuremissie uit veehouderijsystemen waarover het TAP adviseert. De TAP ondersteunt RVO bij het opstellen van de adviezen en bestaat uit externe experts op dit gebied. De geschatte opdrachtwaarde voor het opstellen van de adviezen door de TAP en is € 200.000, - exclusief btw per jaar. Indien de toekomstige opdracht wordt aanbesteed, gebeurt dit waarschijnlijk voor een periode van 3 jaar (2027 t/m 2029). Daarmee is de totale geschatte opdrachtwaarde voor de toekomstige opdracht circa € 600.000,- exclusief btw. De schatting van de opdrachtwaarde is gebaseerd op de uitgaven van de afgelopen jaren, waarbij een kleine afname is te zien in het aantal op te stellen adviezen. -
Interne Kennung: 202605037
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71621000 Technische Analysen oder Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77500000 Dienstleistungen von Tierzüchtern
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Met deze marktconsultatie wil RVO informatie ontvangen ten aanzien van de omvang en bekwaamheid van de leveranciersmarkt voor experts voor uitvoering Loket Advies Stalemissies (LAS). RVO ondersteunt, in opdracht van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, de uitvoering van de Omgevingsregeling. Sinds de invoering van de Omgevingswet is de Regeling Ammoniak veehouderij (Rav) onderdeel geworden van een vergunningsaanvraag. RVO is sindsdien niet meer bevoegd voor het afgeven van proefstalbeschikkingen; men kan enkel advies aanvragen bij RVO over de verwachte emissie van innovatieve systemen. Sinds 2024 valt deze adviesaanvraag onder het Loket Advies Stalemissies (LAS). RVO voert het secretariaat van de LAS en van de Technische Advies Pool (TAP). Binnen de Omgevingsregeling en de Rav worden verzoeken ingediend bij RVO, die betrekking hebben op ammoniakemissie, fijnstofemissie en geuremissie uit veehouderijsystemen waarover het TAP adviseert. De TAP ondersteunt RVO bij het opstellen van de adviezen en bestaat uit externe experts op dit gebied. De geschatte opdrachtwaarde voor het opstellen van de adviezen door de TAP en is € 200.000, - exclusief btw per jaar. Indien de toekomstige opdracht wordt aanbesteed, gebeurt dit waarschijnlijk voor een periode van 3 jaar (2027 t/m 2029). Daarmee is de totale geschatte opdrachtwaarde voor de toekomstige opdracht circa € 600.000,- exclusief btw. De schatting van de opdrachtwaarde is gebaseerd op de uitgaven van de afgelopen jaren, waarbij een kleine afname is te zien in het aantal op te stellen adviezen.
Interne Kennung: 1