See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa instalacji do zbierania, przesyłania i spalania biogazu składowiskowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną związaną z instalacjami Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji do zbierania, przesyłania i spalania biogazu składowiskowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną związaną z instalacjami Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie wymaganych prawem pozwoleń oraz budowa instalacji do zbierania, przesyłania i spalania biogazu składowiskowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną związaną z instalacjami Odnawialnych Źródeł Energii wytwarzającymi energię elektryczną lub energię elektryczną i cieplną docelowo w dwóch jednostkach wytwórczych o mocy elektrycznej do 110 kWe każda, zasilanych biogazem pozyskanym ze składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne. Instalacja będzie się składała z dwóch zasadniczych części: 1) Stacji OZE – odpowiedzialnej za spalanie biogazu i produkcję energii elektrycznej oraz cieplnej. 2) Pola biogazowego – zlokalizowanego na czynnej kwaterze nr 1 składowiska, z którego pobierany jest biogaz Realizacja zamówienia przewidziana jest w systemie „zaprojektuj i wybuduj” Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na wykonany przedmiot umowy na okres minimum 60 miesięcy na roboty budowlane oraz 24 miesiące na Urządzenia wraz z montażem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU). PFU stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Miejsce realizacji umowy: Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych (ZUOK) ul. Jeżynowa 40, 97-500 Płoszów, woj. łódzkie.
Interne Kennung: K/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42100000 Maschinen für die Erzeugung und Nutzung von mechanischer Energie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45255800 Bau von Gaserzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji do zbierania, przesyłania i spalania biogazu składowiskowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną związaną z instalacjami Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie wymaganych prawem pozwoleń oraz budowa instalacji do zbierania, przesyłania i spalania biogazu składowiskowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną związaną z instalacjami Odnawialnych Źródeł Energii wytwarzającymi energię elektryczną lub energię elektryczną i cieplną docelowo w dwóch jednostkach wytwórczych o mocy elektrycznej do 110 kWe każda, zasilanych biogazem pozyskanym ze składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne. Instalacja będzie się składała z dwóch zasadniczych części: 1) Stacji OZE – odpowiedzialnej za spalanie biogazu i produkcję energii elektrycznej oraz cieplnej. 2) Pola biogazowego – zlokalizowanego na czynnej kwaterze nr 1 składowiska, z którego pobierany jest biogaz Realizacja zamówienia przewidziana jest w systemie „zaprojektuj i wybuduj” Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na wykonany przedmiot umowy na okres minimum 60 miesięcy na roboty budowlane oraz 24 miesiące na Urządzenia wraz z montażem.