576870-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – "Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Zakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects"
BeschreibungZakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects, w ramach którego Wykonawca zapewni Zamawiającemu: 1) Subskrypcję Oprogramowania; 2) świadczenie Serwisu Oprogramowania; 3) świadczenie Wsparcia Merytorycznego do Oprogramowania w wymiarze do 1000 Roboczogodzin; - przez okres 36 miesięcy od daty odbioru certyfikatu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakup subskrypcji oraz świadczenie usług serwisowych dla licencji oprogramowania SAP Business Objects, w ramach którego Wykonawca zapewni Zamawiającemu: 1) Subskrypcję Oprogramowania; 2) świadczenie Serwisu Oprogramowania; 3) świadczenie Wsparcia Merytorycznego do Oprogramowania w wymiarze do 1000 Roboczogodzin; - przez okres 36 miesięcy od daty odbioru certyfikatu, o którym mowa w §3 ust. 3.