2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichten van het Belasting & Douane Museum te Rotterdam
Beschreibung: Het project betreft de herinrichting van het Belasting & Douane Museum te Rotterdam. Aanbestedende dienst is voornemens de opdracht via een Europese aanbesteding op de markt te zetten. Met deze marktconsultatie willen we de interesse hiervoor vanuit de marktpartijen polsen en informatie ophalen waarmee we onze uitvraag verder kunnen verbeteren en afronden. De geraamde waarde bedraagt circa 2 miljoen euro excl. btw gedurende de maximale looptijd van de overeenkomst.
Interne Kennung: IUC26-635
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92520000 Dienstleistungen von Museen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het project betreft de herinrichting van het Belasting & Douane Museum te Rotterdam. Aanbestedende dienst is voornemens de opdracht via een Europese aanbesteding op de markt te zetten. Met deze marktconsultatie willen we de interesse hiervoor vanuit de marktpartijen polsen en informatie ophalen waarmee we onze uitvraag verder kunnen verbeteren en afronden.
Interne Kennung: 1