2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gebouwonderhoud cluster NU-Initium-OZW
Beschreibung: De opdracht betreft het totale beheer en onderhoud (zowel het planmatig als het niet planmatig onderhoud) op de bouwkundige en installatietechnische elementen (hierna genoemd “onderhoud”) van de gebouwen Nieuwe Universiteitsgebouw, Initium en OZW van de Vrije Universiteit Amsterdam. zie selectieleidraad
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gebouwonderhoud
Beschreibung: De opdracht betreft het totale beheer en onderhoud (zowel het planmatig als het niet planmatig onderhoud) op de bouwkundige en installatietechnische elementen (hierna genoemd “onderhoud”) van de gebouwen Nieuwe Universiteitsgebouw, Initium en OZW van de Vrije Universiteit Amsterdam.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Gebouwonderhoud
Identificador interno: 1