576881-2026 - Wettbewerb
Belgien – Marktforschung – Sectorale praktijktesten als meting van aanwervingsdiscriminatie op de arbeidsmarkt
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSectorale praktijktesten als meting van aanwervingsdiscriminatie op de arbeidsmarkt
BeschreibungDe opdracht omvat de ontwikkeling, uitvoering en rapportering van sectorale praktijktesten in de vorm van correspondentietesten of mystery calls voor 30 sectoren, verdeeld over percelen.
Interne KennungWEWIS_Praktijktesten_29072026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311400 Wirtschaftsforschung, 79315000 Sozialforschung, 79311000 Umfragen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWEWIS_Praktijktesten_29072026 - Perceel 1: correspondentietesten
BeschreibungPerceel 1: Correspondentietesten (25 sectoren) - Chemie (steekproefmeting) - Grafische sector (steekproefmeting) - Papier en Karton (censusmeting) - Textiel (steekproefmeting) - Kleding en Confectie (steekproefmeting) - Elektriciens (steekproefmeting) - Bouw (steekproefmeting) - Hout (steekproefmeting) - Autosector (steekproefmeting) - Betonindustrie (censusmeting) - Brandstoffenhandel (steekproefmeting) - Internationale Handel (steekproefmeting) - Private autobus en autocar (censumeting) - Taxi (censusmeting) - Horeca (steekproefmeting) - Voedingshandel (steekproefmeting) - Detailhandel (steekproefmeting) - Zelfstandige kleinhandel (steekproefmeting) - Textielverzorging (steekproefmeting) - Uitzendsector (steekproefmeting) - Dienstencheques (steekproefmeting) - Bankensector (steekproefmeting) - Vastgoedsector (steekproefmeting) - Social profit (steekproefmeting) - Audiovisuele sector (censusmeting)
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311000 Umfragen
LosLOT-0002
TitelWEWIS_Praktijktesten_29072026 - - Perceel 2: mystery calls voor sectoren waarvoor dat methodologisch meer aangewezen is
BeschreibungPerceel 2: Mystery calls voor sectoren waarvoor dat methodologisch meer aangewezen is (5 sectoren) - PC 100 arbeiders (steekproefmeting) - Vermakelijkheidsbedrijven (censusmeting) - Kappers, Fitness en schoonheidszorgen (steekproefmeting) - Groene sectoren (steekproefmeting) - Binnenscheepvaart (censusmeting)
Interne Kennung2