2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor strategische adviesverlening
Beschreibung: Strategische adviesverlening behelst de volledige cyclus van ontwikkeling, realisatie en evaluatie van een strategie, alsook het betrekken en activeren van belanghebbenden tijdens deze cyclus. De strategie kan o.a. kaderen in de beleidscyclus, de organisatieontwikkeling van de organisatie en het onderzoeken of creëren van nieuwe beleidsruimte. Het uitgangspunt is steeds het verhogen van publieke meerwaarde. Strategie geeft richting aan de groei in effectiviteit, efficiëntie en wendbaarheid van overheidsorganisaties. Als overheidsorganisatie werken we zo aan transparantie, verantwoordelijk bestuur en een performante overheid die ambitieus inzet op een warm en welvarend Vlaanderen.
Interne Kennung: 2026/HFB/OP/152503
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung, 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung, 79411000 Allgemeine Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/HFB/OP/152503 - 1
Beschreibung: Strategische adviesverlening
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2026/HFB/OP/152503 - 2
Beschreibung: Strategische adviesverlening: thema’s binnen de leefwereld van lokale besturen
Interne Kennung: 2