576897-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Niederfrequenzsignalumwandler – HFKV csatoló berendezések beszerzése
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: HFKV csatoló berendezések beszerzése
Beschreibung: Az alábbi felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban részletezett típusú 2 db 200 A-es HFKV csatoló berendezés tervezése és gyártói adatszolgáltatása alállomási villamos és építész részletes kiviteli tervezéshez, a berendezések gyártása, gyártóművi vizsgálatok elvégzése, átvétel, a csatoló és finomhangoló kondenzátorokkal és adóberendezésekkel együtt, leszállítva, alapra helyezve, összeszerelve, üzembe helyezéssel és a próbaüzemen aktív részvétellel. Ajánlattevő további főbb feladatai a közvetlen megrendelés teljesítése során (a részletes feladatokat a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák): 1. ütem: Csatolóberendezés specifikálása, méretezése. Csatoló gyártás tervezői mérnökszolgáltatása. 2. ütem: 216 Hz-es villamos technológiai bontási és kiviteli tervek elkészítése 3. ütem: 50 Hz-s villamos primer, szekunder és építészeti bontási és kiviteli tervek elkészítése 4. ütem: Adóteljesítményt és jelszintet előállító berendezések bővítése 200 A-es kimenő jelteljesítményhez, gyártóművi vizsgálatok, átvétel. 5. ütem: Adó és Csatoló berendezés gyártása, gyártóművi vizsgálatok, gyártóhelyi átvétel 6. ütem: Az Adó és Csatoló berendezések telepítése a rendelkezésre álló helyre, (részleges bontási feladatok ellátása a régi csatolóberendezésnek) 7. ütem: A letelepített és 50 Hz-es szempontból üzembe helyezett Csatoló- és adóberendezés hangolása egymáshoz, a két berendezés hangolása az üzemelő HFKV rendszerhez. 30 napos próbaüzem. 8. ütem: Projekt lezárásához és későbbiekben készülék rendeléshez is alkalmas megvalósulási dokumentáció elkészítése és átadása Felhívjuk Ajánlattevők figyelmét, hogy a Kbt. 8. § (2) bekezdése alapján „Az árubeszerzés forgalomképes és birtokba vehető ingó dolog tulajdonjogának vagy használatára, hasznosítására vonatkozó jognak - vételi joggal vagy anélkül történő - megszerzése az ajánlatkérő részéről. Az árubeszerzés magában foglalja a beállítást és az üzembe helyezésre való előkészítést is.” Az ajánlattevő feladata jelen beszerzés tárgyát képező berendezés és a hozzá tartozó eszközök, szolgáltatások szállítása, továbbá helyszíni vizsgálatokban (próbaüzem, amelynek időtartama 30 nap) az együttműködés és feladatvégzés a műszaki leírásban foglaltaknak megfelelően. Alkatrész utánpótlás biztosítására 20 éves időtartamot kér vállalni az Ajánlatkérő a nyertes ajánlattevő által. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000194002024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32552400 Niederfrequenzsignalumwandler
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000194002024/1