576901-2025 - Ergebnis
Polen – E-Mail-Softwarepaket – Przedłużenie wsparcia producenta do licencji na system pocztowy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedłużenie wsparcia producenta do licencji na system pocztowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przedłużenie wsparcia producenta do licencji na system pocztowy. Realizacja zamówienia jest niezbędna do zapewnienia ciągłości działania i bezpieczeństwa systemu poczty elektronicznej w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego poprzez dostęp do aktualizacji oprogramowania oraz wsparcia producenta w rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem.
Vorherige Bekanntmachung411261-2025
Interne KennungBDG.ZPB.230.12.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensKOMUNIKACJA I POZOSTAŁE DODATKOWE INFORMACJE 1.Postępowanie prowadzone jest w jęz. polskim na elektronicznej Platformie Zakupowej (dalej zwanej również „Platformą”) pod adresem:https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet i nazwą: ,,Przedłużenie wsparcia producenta do licencji na system pocztowy” BDG.ZPB.230.12.2025 2.Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy pod adresem wskazanym w pkt 1. 3.Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w ust. 4 cz. I SWZ. 4.Zamawiający jako dopuszczalne określa formaty danych zgodne z KRI, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych o wielkości do 100 MB. Jednocześnie Zamawiający zaleca/rekomenduje stosowanie w szczególności następujących formatów danych, dokumentów i oświadczeń: .pdf, .doc, .docx. Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jako: format PAdES, którym zaleca się podpisywanie dokumentów w formacie „.pdf” – zawiera w sobie podpisany plik i podpis, osobno podpisany dokument i oddzielny plik z podpisem, który Wykonawca jest zobowiązany załączyć w przypadku podpisywani dokumentów w formacie innym niż „pdf”. 5.Zamawiający rekomenduje używanie znacznika czasu. 6.Szczegóły na temat wykonywania poszczególnych czynności w toku postępowania zawarte są w Instrukcjach dla Wykonawcy. Instrukcje dostępne są pod adresem: https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=przetargi-gitd&USER_MENU_HOVER=publicFilesList. 7.Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma. 8.Ofertę stanowi wypełniony formularz „Oferta” (Formularz OF.0.) i formularz cenowy (odpowiednio Formularz OF.1.-OF.4) oraz dokumenty wymienione w cz. II SWZ - Warunki szczególne. 9.Oferta i oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ) oraz Oświadczenie własne w zakresie art. 7 ust. 1 UPWAU i art. 5k Rozporządzeniu 833/2014 (DP.4.) muszą być sporządzone, z zachowaniem formy elektronicznej, pod rygorem nieważności i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 10.Wraz z ofertą powinny być złożone dokumenty, zgodnie z ust. 6.12 cz. I SWZ. 11.Zamawiający nie przewiduje, że unieważni postępowanie w przypadkach określonych w art. 257 ustawy Pzp 12.Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań pod nr 2.2.5. 13.Zamawiający nie żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe i nie przewiduje ich uzupełnienia na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. 14.Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców przy realizacji zamówienia. 14.1.W przypadku udziału podwykonawców przy realizacji zamówienia Zamawiający, zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę nazw firm podwykonawców (o ile są znane). 14.2.Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48223000 E-Mail-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48223000 E-Mail-Softwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedłużenie wsparcia producenta do licencji na system pocztowy. 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w rozdziale III SWZ. 3. Wykonawca nie jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 4. Zamawiający nie wymaga od Wykonawców wniesienia wadium. 5. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 6.Zamawiający nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia zebrania przedofertowego z Wykonawcami. 8. Zamawiający nie przewiduje obowiązku uczestnictwa wykonawcy ubiegającego się o udzielenie zamówienia w wizji lokalnej. 9. Zamawiający zobowiązuje się w ramach realizacji umowy do zlecenia usług o wartości nie mniejszej niż 15 % wynagrodzenia umownego. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji. 11.Dostawa dokumentu potwierdzającego odnowienie wsparcia nastąpi najpóźniej w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy lub w terminie krótszym zaoferowanym przez Wykonawcę – zgodnie z ofertą Wykonawcy (Uwaga: stanowi kryterium oceny ofert).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy niniejszego zamówienia